Графік роботи

понеділок-п’ятниця
з 9-30 до 17-00,
конт. тел. (044) 223-59-98, (094)823-59-98

?


31 березня 2011 року в м. Києві відбулась установча конференція Всеукраїнської громадської організації «Гільдія проектувальників у будівництві», яка затвердила Статут Гільдії, обрала керівні органи.

Гільдія заснована з метою захисту прав і свобод своїх членів – інженерів-проектувальників у будівництві, задоволення соціальних, економічних, фахових, виробничих та інших законних інтересів вказаних фахівців, підвищення престижу професії та рівня кваліфікації інженерів-проектувальників, сприяння обміну досвідом між ними,впровадження у галузі принципів саморегулювання, розвитку та вдосконаленню нормативно-правових актів, нормативних документів та інших актів в сфері будівництва об’єктів архітектури.

Членство в Гільдії ґрунтується на засадах добровільності, рівноправності членів одного виду членства та вільного обрання виду і форми членства.

Гільдія безпосередньо приймає участь у проведенні професійної атестації інженерів-проектувальників, здійснює іншу діяльність в межах делегованих, відповідно до чинного законодавства, повноважень.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Щодо аудиту безпеки автомобільних доріг

Публікуємо лист ДП "ДерждорНДІ" щодо аудиту безпеки автомобільних доріг

Наказ про затвердження змін до Порядку проведення професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, та її розмірів

Міністерство розвитку громад та територій України видало відповідний наказ від 19.11.2020 № 282.

 

Цим Наказом встановлено, зокрема, що відповідальний виконавець окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури (далі – відповідальний виконавець), вносить плату за проведення професійної атестації перед проведенням іспиту в розмірі 1,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого станом на 01 січня поточного року.

У разі проведення професійної атестації на підставі делегованих повноважень саморегулівними організаціями у сфері архітектурної діяльності вноситься плата до таких організацій у розмірі, визначеному пунктом 2 цього Порядку.

 

Публікуємо текст наказу