Графік роботи

понеділок-п’ятниця
з 9-30 до 18-00,
конт. тел. (044) 294-34-41

WP Google Maps Error

In order for your map to display, please make sure you insert your Google Maps JavaScript API key in the Maps->Settings->Advanced tab.

ХI Міжнародна науково-технічна конференція NOCOTE`2013

(Під час конференції можна пройти підготовку до атестації)

«Бриз»


16-19 вересня 2013 р.

в приміщенні пансіонату “Бриз” (с. Піщане, Бахчисарайського р-ну, АР Крим) відбудеться 11-та Міжнародна науково-практична конференція “Новітні комп`ютерні технології” та Міжнродний науково-практичний семінар “Сертифікація відповідальних виконавців в будівництві. Легалізація програмного забезпечення в галузі”.

Новою редакцією Закону “Про архітектурну діяльність”, визначено, що будівельні проекти розробляються з обов’язковою участю інженера (архітектора), що має кваліфікаційний сертифікат. Дозволи на будівельні роботи надаються лише за наявності фахівців, що мають кваліфікаційні сертифікати. Постановами КМУ та Наказами Мінрегіону визначений порядок професійної атестації фахівців для отримання ними кваліфікаційних сертифікатів. затверджені положення про атестаційну комісію та її склад.На конференції, що проводиться за Планом заходів Мінрегіону, представник Міністерства висвітлить новації в законодавстві щодо порядку професійної атестації фахівців галузі, учасники отримають пакет документів для вирішення питань отримання фахівцями кваліфікаційних сертифікатів.

Бажаючі зможуть пройти на семінарі підготовку до атестації за фахом інженер-проектувальник та скласти екзамени для отримання кваліфікаційного сертифікату.

Підготовка проводиться ВГО «Гільдія проектувальників у будівництві» та НМЦ “Проектувальник”.

Спеціалізації:

 • забезпечення безпеки експлуатації,захисту від шуму;
 • технологія будівельного виробництва;
 • забезпечення економії енергії;
 • кошторисна документація;
 • забезпечення механічного опору та стійкості.

Держархбудінспекція та розробники презентують нову Електронну систему дозвільних процедур, яка надасть можливість замовникам оперативно через Інтернет здійснювати реєстрацію декларацій і надсилання повідомлень про підготовчі та будівельні роботи, а також заявок на видачу дозволів та оформлення сертифікатів для вводу об’єктів в експлуатацію.

Учасники ознайомляться також з останніми версіями програмного забезпечення САПР всіх провідних світових виробників: AutoCAD, Allplan, ArchiCAD, БудКАД, Сапфір, Ліра, Мономах.

Матеріали конференції друкуватимуться у збірнику наукових праць.
Для участі у збірнику необхідно до 30 серпня 2013 року подати тези доповіді (2-4 повні сторінки). Оформлення тез.

Акції для учасників конференції:

  Знижка 11%

 • ArchiCAD,
 • БудКАД-2013,
 • ЛІРА-САПР 2012,
 • МОНОМАХ,
 • Сапфір.
 • Розіграш призів:

 • САПР БудКАД-2013,
 • Сапфір.

Початок пленарного засідання 16 вересня 2013 р. о 16:00 в актовому залі пансіонату.
Голова оргкомітету чл.-кор. АБ України Гірник А.В.
Тел. (044) 451-5006, 249-3484, 249-3426; (050) 444-4746.
Ел.пошта: dndiasb@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Подовжено повноваження ВГО “Гільдія проектувальників у будівництві” щодо професійної атестації інженерів-проектувальників

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України видало відповідний наказ від 20.03.2019 № 71.

Інформаційне повідомлення щодо періодичного підвищення кваліфікації

УВАГА!!!

Шановні сертифіковані інженери-проектувальники.

   На виконання ст. 17 Закону України «Про архітектурну діяльність», з березня 2017 року розпочато періодичне підвищення кваліфікації інженерів-проектувальників, які повинні підвищувати свою кваліфікацію не рідше, ніж один раз на п’ять років за відповідними програмами за напрямом професійної атестації.

    До  підвищення  кваліфікації  допускаються  члени  Гільдії проектувальників,   які  не  мають заборгованості по сплаті членських внесків. Особи, які не є членами Гільдії проектувальників, до початку курсів повинні заповнити Заяву на вступ до Гільдії, а також сплатити вступний та щорічний внесок в сумі 660 грн. Інформацію щодо внесків та наявності заборгованості можна отримати в розділі Оплата членських внесків або за тел. (099) 653-08-83, (044) 294-07-50, Ярошенко Ніна Вікторівна.

   Для проходження періодичного (раз на п'ять років) підвищення кваліфікації необхідно заповнити анкету члена СРО ВУГіП і замовлення (додається) та разом із Заявою на вступ до Гільдії і копією квитанції по оплаті внесків  (заборгованості) направити їх в паперовому вигляді кур’єрскою поштою або подати особисто за адресою: 02160 м. Київ, пр-т Соборності, 15/17, оф. 211. Документи в електронному вигляді НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ.

Контактна особа: Ярошенко Ніна Вікторівна, (099) 653-08-83,  (044) 294 07 50

Детальний порядок дій для отримання договору та проходження курсів

  Згідно Стандарту №3 професійної діяльності інженерів-проектувальників повинна бути застрахована цивільно-правова відповідальність членів ВУГіП при здійсненні ними професійної діяльності. Страхування здійснює страхова компанія ВУСО. Страховий платіж інженерів-проектувальників, які мають безкатегорійний сертифікат, складає 300 грн на рік. Договір страхування укладається, як правило, під час проходження інженером-проектувальником підвищення кваліфікації.

Детальну інформацію щодо підвищення кваліфікації за напрямками:

– Інженерно-будівельне проектування в частині забезпечення механічного опору та стійкості;

– Інженерно-будівельне проектування в частині забезпечення безпеки життя і здоров’я людини, захисту навколишнього природнього середовища;

– Інженерно-будівельне проектування в частині забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму;

– Інженерно-будівельне проектування в частині забезпечення економії енергії;
– Інженерно-будівельне проектування в частині інженерних вишукувань;

– Інженерно-будівельне проектування в частині технології будівельного виробництва;

– Інженерно-будівельне проектування доріг

 

можна отримати в ТОВ «НМЦ «Інжиніринг» за адресою:

02160  Київ, пр-т Соборності, 15/17, оф.  211, тел. (044) 294-07-50, (044) 294-34-54 (бухг.), (099) 653-08-83,

або за посиланням Періодичне підвищення кваліфікації.

 

 Детальну інформацію щодо підвищення кваліфікації  за напрямком  «Інженерно-будівельне проектування в частині кошторисної документації» можна отримати в ТОВ «НМЦ «Інпроект» за адресою: 03150, м.Київ, вул. Антоновича, 172, оф. 1215, тел. (044) 334-75-21, ел. адреса work@inproekt.kiev.ua

   Детальну інформацію за напрямком «Інженерно-будівельне проектування в частині дотримання вимог пожежної безпеки» можна отримати в «Науково-Технічному Центрі УСВППП» за адресою: м.Київ, проспект Перемоги 123, офіс 523-526, тел. 284-12-38(37), ел. адреса: ntc-usvppp@ukr.net.

  Нагадуємо, що невиконання вимог вищезазначеного закону може бути підставою для розгляду Атестаційною архітектурно-будівельною комісією ВУГіП питання щодо внесення відповідної інформації до реєстру.

Додаток – Анкета члена СРО ВУГіП  

Додаток – заява на вступ в Гільдію

Бланк замовлення для фізичних осіб

Бланк замовлення для юридичних осіб та ФОП