Графік роботи

понеділок-п’ятниця
з 9-30 до 18-00,
конт. тел. (044) 294-34-41

07 серпня 2015 року в конференц-залі готелю «Славутич» відбулась VIII позачергова конференція саморегулівної організації Всеукраїнська громадська організація «Гільдія проектувальників у будівництві» (далі – Гільдія, організація).

Делегатами конференції були члени правління та керівники всіх відокремлених підрозділів Гільдії.

Було розглянуто наступні питання:

  1. Про делегування Гільдії повноважень Мінрегіону щодо проведення професійної атестації інженерів проектувальників.

  2. Про реалізацію Гільдією делегованих їй повноважень щодо проведення професійної атестації інженерів-проектувальників відповідно до Порядку, прийнятого рішенням Правління ВУГІП від 06.11.2014 № 18 та погодженого Мінрегіоном (лист від 11.07.2014 №7/17-8350).

  3. Про залучення відокремлених підрозділів ВУГІП до реалізації делегованих повноважень щодо проведення професійної атестації інженерів-проектувальників у регіонах України

  4. Про започаткування проведення професійної атестації інженерів-проектувальників з метою отримання ними категорії згідно кваліфікаційних вимог, встановлених у Зміни № 8 до розділу 1 «Керівники, професіонали, фахівці» Випуску 64 «Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи» Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, затвердженої наказом Мінрегіону від 27.01.2014 р. № 26.

  5. Про новий склад Правління ВУГІП та інші питання

На початку конференції в зв’язку з тим, що вона відбувалась напередодні Дня будівельника, грамотами та подарунками було відзначено фахівців у сфері будівництва, які зробили значний внесок в розбудову діяльності Гільдії.

На Конференції доповідали та прийняли участь у обговоренні вищезазначених питань:

Перший Віце-президент Гільдії – Рубан Ю.Я.

Виконавчий директор Гільдії – Коломієць Д.М.

Член Правління Гільдії – Потіха В.М.

Представники Київської, Одеської, Харківської областей.

Під час проведення Конференції відбулось обговорення питань щодо дотримання інженерами-проектувальниками стандартів професійної діяльності, затверджених рішенням Правління Гільдії від 04.07.2014 № 10, членства в Гільдії, отримання інженерами-проектувальниками категорії згідно кваліфікаційних вимог, встановлених у Зміни № 8 до розділу 1 «Керівники, професіонали, фахівці» Випуску 64 «Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи» Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників , затвердженої наказом Мінрегіонбуду від 27.01.2014 р. № 26 та інше.

Фотозвіт

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Інформаційне повідомлення щодо періодичного підвищення кваліфікації

УВАГА!!!

Шановні сертифіковані інженери-проектувальники.

   На виконання ст. 17 Закону України «Про архітектурну діяльність», з березня 2017 року розпочато періодичне підвищення кваліфікації інженерів-проектувальників, які повинні підвищувати свою кваліфікацію не рідше, ніж один раз на п’ять років за відповідними програмами за напрямом професійної атестації.

    До  підвищення  кваліфікації  допускаються  члени  Гільдії проектувальників,   які  не  мають заборгованості по сплаті членських внесків. Особи, які не є членами Гільдії проектувальників, до початку курсів повинні заповнити Заяву на вступ до Гільдії, а також сплатити вступний та щорічний внесок в сумі 660 грн. Інформацію щодо внесків та наявності заборгованості можна отримати в розділі Оплата членських внесків. або за тел (099) 653-08-83, Ярошенко Ніна Вікторівна.

   Для проходження підвищення кваліфікації необхідно заповнити анкету члена СРО ВУГіП і замовлення (додається) та разом із Заявою на вступ до Гільдії і копією квитанції по оплаті внесків  (заборгованості) направити їх в паперовому вигляді кур’єрскою поштою або подати особисто за адресою: м. Київ, пр. Соборності, 15/17, оф. 209. Документи в електронному вигляді не приймаються. Контактна особа – Ярошенко Ніна Вікторівна, тел. (099) 653-08-83.

Детальний порядок дій для отримання договору та проходження курсів

  Згідно Стандарту №3 професійної діяльності інженерів-проектувальників повинна бути застрахована цивільно-правова відповідальність членів ВУГіП при здійсненні ними професійної діяльності. Страхування здійснює страхова компанія ВУСО. Страховий платіж інженерів-проектувальників, які мають безкатегорійний сертифікат, складає 300 грн на рік. Договір страхування укладається, як правило, під час проходження інженером-проектувальником підвищення кваліфікації.

Детальну інформацію щодо підвищення кваліфікації за напрямками:

– Інженерно-будівельне проектування в частині забезпечення механічного опору та стійкості;

– Інженерно-будівельне проектування в частині забезпечення безпеки життя і здоров’я людини, захисту навколишнього природнього середовища;

– Інженерно-будівельне проектування в частині забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму;

– Інженерно-будівельне проектування в частині забезпечення економії енергії; – Інженерно-будівельне проектування в частині інженерних вишукувань;

– Інженерно-будівельне проектування в частині технології будівельного виробництва;

– Інженерно-будівельне проектування доріг

 

можна отримати в ТОВ «НМЦ «Інжиніринг» за адресою:

м.Київ, пр. Соборності, 15/17, оф. 206, 209, тел. (044) 294-34-94, (044) 294-34-54 (бухг.), (099) 653-08-83,

або за посиланням Періодичне підвищення кваліфікації.

 

 Детальну інформацію щодо підвищення кваліфікації  за напрямком  «Інженерно-будівельне проектування в частині кошторисної документації» можна отримати в ТОВ «НМЦ «Інпроект» за адресою: 03150, м.Київ, вул. Антоновича, 172, оф. 1215, тел. (044) 220-01-13, ел. адреса work@inproekt.kiev.ua

   Детальну інформацію за напрямком «Інженерно-будівельне проектування в частині дотримання вимог пожежної безпеки» можна отримати в «Науково-Технічному Центрі УСВППП» за адресою: м.Київ, проспект Перемоги 123, офіс 523-526, тел. 284-12-38(37), ел. адреса: ntc-usvppp@ukr.net.

  Нагадуємо, що невиконання вимог вищезазначеного закону може бути підставою для розгляду Атестаційною архітектурно-будівельною комісією ВУГіП питання щодо внесення відповідної інформації до реєстру.

Додаток – Анкета члена СРО ВУГіП

Додаток – заява на вступ в Гільдію

Бланк замовлення для фізичних осіб

Бланк замовлення для юридичних осіб та ФОП

З Новим 2018 роком!