Меню

Графік роботи

понеділок-п’ятниця
з 9-30 до 17-00

Розмір та порядок сплати до державного бюджету за видачу кваліфікаційного сертифіката

До уваги інженерів-проектувальників.  Починаючи з 15 січня 2021 року, претенденти на отримання кваліфікаційного сертифіката вносять плату за проведення професійної атестації одним платежем на розрахунковий рахунок ВУГіП (реквізити див. в розділі “Оплата за проф. атестацію”).

Інформація, розміщена в цьому розділі, стосується лише тих інженерів-проектувальників, які пройшли процедуру професійної атестації в 2020 році або раніше, але з якихось причин не отримали на руки оригінал кваліфікаційного сертифіката.

Якщо Вами не внесено платіж за видачу кваліфікаційного сертифіката у розмірі 0,6 мінімальної заробітної плати станом на момент проходження професійної атестації, для закінчення розпочатих правовідносин та отримання кваліфікаційного сертифіката необхідно сплатити зазначений платіж за рекізитами, що вказані нижче. Відповідне роз’яснення надано у відповідь на запит одного з інженерів-проектувальників, який звернувся до Мінрегіону із зазначеним питанням.

Плата за видачу кваліфікаційного сертифіката) вноситься виключно відповідальним виконавцем (фізичною особою) шляхом перерахування коштів через банки чи відділення поштового зв’язку.

Реквізити оплати:

Банк ГУК у м. Києві/ Шевчен. р-н 22012500

Отримувач Мінрегіон

ЄДРПОУ 37471928

IBAN UA198999980334129879024026011

Призначення платежу: від П. І. Б. за видачу кваліфікаційного сертифіката за спеціалізацією (вказати одну із спеціалізацій у скороченому вигляді: мс, безш, ееф, ез, тбв, в, д, к, пб).

Лист Мінрегіону щодо оплати за видачу кваліфікаційного сертифіката

Архітектурно-будівельний BUSINESS FORUM «Відбудова України. Трансформація та Модернізація»

Шановні колеги!


 05-06 жовтня у КВЦ “Парковий” у Києві, відбудеться  Архітектурно-будівельний BUSINESS FORUM «Відбудова України. Трансформація та Модернізація». Запрошуємо вас узяти участь у заході.

Детальна інформація за посиланнями


https://kbu.org.ua/component/icagenda/arkhitekturno-budivelnyi-forum-vidbudova-krainy-stratehiia-zmin-dlia-arkhitektoriv-developeriv-ta-zabudovnykiv

https://www.business-forum.info/

Інформація щодо чергового засідання гуманітарно-економічного саміту «World For Ukraine».

28-29 вересня 2023 року у G2Arena у Ясенці відбудеться чергове засідання гуманітарно-економічного саміту «World For Ukraine».
Серед представників: голова Підкарпатської палати цивільних інженерів Гжегож Дубік та член Палати та секретар комісії із зовнішнього співробітництва Піотр Чмура. У саміті візьме участь президент Всеукраїнської громадської організації “Гільдія проектувальників у будівництві” Юрій Рубан та член Окружної палати інженерів-будівельників Рафал Потепа.

Детальна інформація – за посиланням https://tiny.pl/cdwqp