Меню

Графік роботи

понеділок-п’ятниця
з 9-30 до 17-00

24 грудня 2020 року рішенням Атестаційної архітектурно-будівельної комісії ВУГіП змінено критерії допуску виконавців до отримання сертифікатів відповідної категорії. Пропонуємо вашій увазі витяг із відповідного рішення Комісії:

Вирішили:

1. З січня 2021 року громадян, які звернулись вперше та бажають отримати кваліфікаційний сертифікат інженера-проектувальника із зазначенням класу наслідків, допускати до професійної атестації лише на отримання сертифіката інженера-проектувальника ІІ категорії (СС1-незначні наслідки).

2. В окремих випадках громадян, які мають стаж у проектуванні не менше 10 років і останні 5 років працюють за основним місцем роботи без перерви та приймають участь у розробці проектів відповідного класу наслідків, допускати до професійної атестації на отримання сертифіката інженера-проектувальника І категорії (СС2-середні наслідки).

3. Громадян, які мають стаж у проектуванні не менше 15 років і останні 5 років працюють за основним місцем роботи без перерви та приймають участь у розробці проектів відповідного класу наслідків, допускати до професійної атестації на отримання сертифіката провідного інженера-проектувальника (СС3- значні наслідки).

4. Спірні питання виносяться на розгляд комісії.

Роз'яснення прийнятого рішення.

Прийняте рішення не стосується виконавців, які виявили бажання отримати "безкатегорійний" сертифікат, тобто сертифікат за спеціалізацією "Інженерно-будівельне проектування у частині кошторисної документації", "Інженерно-будівельне проектування у частині технології будівельного виробництва", "Інженерно-будівельне проектування у частині виконання інженерних вишукувань".

Прийняте рішення не стосується також виконавців, які мають сертифікати старого зразка відповідної спеціалізації, в яких не вказана категорія та клас наслідків (відповідальності) об'єкта будівництва. Заяви таких фахівців розглядаються комісією з урахуванням досвіду проектування об'єктів відповідного класу наслідків.

Основні вимоги щодо отримання сертифіката інженера-проектувальника ІІ категорії – наявність профільної освіти за освітньо-професійним ступенем бакалавра або магістра та стаж роботи за фахом інженера-проектувальника не менше трьох років.

Основні вимоги щодо отримання сертифіката інженера-проектувальника І категорії – наявність профільної освіти за освітньо-професійним ступенем бакалавра або магістра та стаж роботи із залученням сертифіката інженера-проектувальника ІІ категорії не менше двох років.

Основні вимоги щодо отримання сертифіката провідного інженера-проектувальника – наявність профільної освіти за освітньо-професійним ступенем бакалавра або магістра та стаж роботи із залученням сертифіката інженера-проектувальника І категорії не менше двох років.

Для підтвердження участі у розробці проектів (урахування досвіду проектування об'єктів) відповідного класу наслідків виконавець надає три-п'ять копій проектів за різні роки, завірені належним чином. Копія проекту складається із титулу; списку виконавців; декількох листів проекту, які містять підпис виконавця, для оцінки участі виконавця у розробці даного проекту та прийнятих ним рішень; позитивного експертного висновку щодо наданого проекту. 


До уваги претендентів на отримання кваліфікаційного сертифіката. З 25 травня 2021 року перед подачею документів на проходження професійної атестації вам необхідно поспілкуватись з керівником відокремленого підрозділу у відповідному регіоні за місцем проживання з метою ознайомлення вас із порядком проведення професійної атестації, Стандартами професійної діяльності інженерів-проектувальників, та отримати Типову довідку і Рекомендацію, підписані керівником відокремленого підрозділу.

ПАМ’ЯТКА претенденту на отримання кваліфікаційного сертифіката провідного інженера-проектувальника

Правила отримання кваліфікаційного сертифіката інженера-проектувальника І категорії або провідного інженера-проектувальника

Рекомендаційний лист

Роз`яснення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Архітектурно-будівельний BUSINESS FORUM «Відбудова України. Трансформація та Модернізація»

Шановні колеги!


 05-06 жовтня у КВЦ “Парковий” у Києві, відбудеться  Архітектурно-будівельний BUSINESS FORUM «Відбудова України. Трансформація та Модернізація». Запрошуємо вас узяти участь у заході.

Детальна інформація за посиланнями


https://kbu.org.ua/component/icagenda/arkhitekturno-budivelnyi-forum-vidbudova-krainy-stratehiia-zmin-dlia-arkhitektoriv-developeriv-ta-zabudovnykiv

https://www.business-forum.info/

Інформація щодо чергового засідання гуманітарно-економічного саміту «World For Ukraine».

28-29 вересня 2023 року у G2Arena у Ясенці відбудеться чергове засідання гуманітарно-економічного саміту «World For Ukraine».
Серед представників: голова Підкарпатської палати цивільних інженерів Гжегож Дубік та член Палати та секретар комісії із зовнішнього співробітництва Піотр Чмура. У саміті візьме участь президент Всеукраїнської громадської організації “Гільдія проектувальників у будівництві” Юрій Рубан та член Окружної палати інженерів-будівельників Рафал Потепа.

Детальна інформація – за посиланням https://tiny.pl/cdwqp