Меню

Графік роботи

понеділок-п’ятниця
з 9-30 до 17-00

СКЛАД

Атестаційної архітектурно-будівельної комісії СРО ВУГіП

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові члена Комісії Правовий статус та інформація щодо члена Комісії
1 2 3
1. Папка

Володимир Володимирович

Заслужений будівельник України,

голова Комісії (за згодою)

2. Рубан

Юрій Якович

Директор державного підприємства «Науково-дослідна виробничо-технічна агенція «Стратегія регіонального розвитку»,

заступник голови Комісії (за згодою)

3. Хмельницька

Людмила Леонтіївна

Начальник відділу організаційно-технічного забезпечення роботи Атестаційної архітектурно-будівельної комісії з питань професійної атестації інженерів-проектувальників виконавчого апарата всеукраїнської громадської організації «Гільдія проектувальників у будівництві»,

секретар Комісії

4. Берендєєва

Олена Василівна

Заступник директора державного підприємства «Спеціалізована державна експертна організація – центральна служба української державної будівельної експертизи»,

член Комісії (за згодою)

5. Гончаренко

Валерія Станіславівна

Начальник відділу кошторисного нормування товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробнича фірма «ІНПРОЕКТ»,

член Комісії (за згодою)

6. Барабаш

Марія Сергіївна

Д.т.н., професор кафедри комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів та автошляхів Національного авіаційного університету, директор товариства з обмеженою відповідальністю «ЛІРА САПР»,

член Комісії (за згодою)

  Данілкіна

Ірина Леонідівна

Виконавчий директор товариства з обмеженою відповідальністю «Інноваційний центр «ЕКОСИСТЕМА»,

член Комісії (за згодою)

8. Коваленко

Олексій Петрович

Технічний директор приватного підприємства «СПС – А»,

член Комісії (за згодою)

9. Коломієць

Дмитро Михайлович

Перший віце-президент всеукраїнської громадської організації «Гільдія проектувальників у будівництві»,

член Комісії

10. Крижанівський

Олександр Євгенович

Експерт товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОЕКСП»,

член Комісії (за згодою)

11. Галієва

Олена Мансурівна

Судовий експерт з будівельно-технічної та земельно-технічної видів судових експертиз, постійний член Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України, член Президії науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України,

член Комісії (за згодою)

12. Гордов

Микола Миколайович

Т.в.о. виконавчого директора всеукраїнської громадської організації «Гільдія проектувальників у будівництві»,

член Комісії

13. Чернега

Оксана Петрівна

Директор товариства з обмеженою відповідальністю «Центр підвищення кваліфікації «РОЗВИТОК»,

член Комісії (за згодою)

14. Мішуровський

Олександр Миколайович

Директор товариства з обмеженою відповідальністю «РЕГІОНЕКСПЕРТ»,

член Комісії (за згодою)

15. Пащенко

Василь Іванович

Директор товариства з обмеженою відповідальністю «Український центр інжинірингу»,

член Комісії (за згодою)

16. Стасюк

Мар’ян Васильович

Директор товариства з обмеженою відповідальністю «ЦИВІЛЬПРОМПРОЕКТ»,

член Комісії (за згодою)

17. Дорожко

Олександр Михайлович

В.о. голови відокремленого підрозділу «Місцевий осередок всеукраїнської громадської організації «Гільдія проектувальників у будівництві» у Харківській області
18. Козак

Андрій Анатолійович

К.т.н., доцент кафедри будівельної механіки, заступник декана будівельного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури,

член Комісії (за згодою)

19. Безрукова

Ірина Валеріївна

Керівник експертної групи формування державної політики у сфері архітектурно-будівельного контролю і нагляду директорату просторового планування територій та архітектури Міністерства розвитку громад та територій України,

член Комісії (за згодою)

СКЛАД

екзаменаційної комісії СРО ВУГіП

з/ппрізвище, ім’я та по батьковіправовий статусу межах регіону (регіонів) Українидля здобуття кваліфікаційної категорії (категорії)
1.Коломієць Дмитро МихайловичГолова екзаменаційної комісіїусі регіони Україниінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник
2.Авраменко Дар’я Вікторівнасекретар екзаменаційної комісіїусі регіони Україниінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник
3.Рубан Юрій Яковиччлен екзаменаційної комісіїусі регіони Україниінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник
4.Чернега Оксана Петрівначлен екзаменаційної комісіїусі регіони Україниінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник
5.Кравчук Оксана Миколаївначлен екзаменаційної комісіїусі регіони Україниінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник
6.Лобода Юрій Євгенійовиччлен екзаменаційної комісіїХарківська область, Сумська область, Полтавська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Луганська областьінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник
7.Зайкіна Лариса Вікторівначлен екзаменаційної комісіїХарківська область, Сумська область, Полтавська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Луганська областьінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник
8.Дорожко Олександр Михайловиччлен екзаменаційної комісіїХарківська область, Сумська область, Полтавська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Луганська областьінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник
9.Гарник Володимир Федоровиччлен екзаменаційної комісіїХмельницька область, Вінницька областьінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник
10.Стасюк Мар’ян Васильовиччлен екзаменаційної комісіїЧернівецька область, Закарпатська областьінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник
11.Мовенко Сергій Миколайовиччлен екзаменаційної комісіїМиколаївська область, Херсонська область, Запорізька область, місто Севастопольінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник
12.Пащенко Василь Івановиччлен екзаменаційної комісіїОдеська область, Кіровоградська область, Автономна Республіка Кримінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник
13.Стасюк Ігор Васильовиччлен екзаменаційної комісіїЛьвівська область, Івано-Франківська область, Тернопільська областьінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії
14.Атаєв Сергій Вікторовиччлен екзаменаційної комісіїРівненська область, Волинська областьінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник
15.Мішуровський Олександр Миколайовиччлен екзаменаційної комісіїМісто Київ, Київська область, Житомирська область, Чернігівська область, Черкаська областьінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

До відома зацікавлених осіб!

Саморегулівна організація у сфері архітектурної діяльності Всеукраїнська громадська організація «Гільдія проектувальників у будівництві» інформує про наступне.
Згідно із розміщеною за посиланням https://ospbg.org.ua/ на офіційному вебсайті Органу із сертифікації персоналу будівельної галузі Всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі» (далі – ОСП БГ) з липня 2022 року продовжено набір у групи спецпідготовки (навчання) та атестації для подальшої сертифікації за професіями:
– інженер-консультант (будівництво);
– інженер з охорони праці (будівництво);
– фахівець з неруйнівного контролю;
– аудитор безпеки автомобільних доріг або/та інженер з перевірки безпеки автомобільних доріг;
– менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків).
ОСП БГ надає послуги із сертифікації персоналу у відповідності з вимогами:
– стандарту СОУ-С-001:2016 «Процедура сертифікації фахівців будівельної галузі» – сертифікація фахівців будівельної галузі;
– міжнародного стандарту ISO 9712:2012 «Кваліфікація і сертифікація персоналу в галузі неруйнівного контролю. Основні вимоги» – сертифікація фахівців з неруйнівного контролю (далі – НК) згідно із вимогами європейських та міжнародних стандартів;
– НПАОП 0.00-1.63-13 «Правила сертифікації фахівців з неруйнівного контролю» – сертифікація фахівців з НК машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки;
Всі процедури сертифікації персоналу в ОСП БГ розроблені, впроваджені та функціонують у повній відповідності до вимог стандарту ДСТУ EN ISO/IEC 17024:2019 (ISO/IEC 17024:2012), що є необхідною вимогою до органів із сертифікації персоналу.
Підтвердженням технічної компетентності ОСП БГ є атестат про акредитацію НААУ за № 6О032 від 28.05.2021 (див. також додаток до атестату про акредитацію та доповнення до сфери акредитації від 28.05.2021).
Спеціальну підготовку кандидатів на сертифікацію до кваліфікаційних екзаменів проводять визнані ОСП БГ навчальні центри будівельної галузі (НЦБГ) та навчальні центри з НК (НЦНК).
Атестація кандидатів на сертифікацію проводиться у визнаних ОСП БГ атестаційних центрах будівельної галузі (АЦБГ) та атестаційних центрах з НК (АЦНК).
Головною метою діяльності системи сертифікації персоналу будівельної галузі є реалізація заходів щодо:
– підвищення кваліфікації кадрів для містобудування;
– підвищення рівня промислової безпеки шляхом забезпечення відповідної кваліфікації персоналу, який повинен виконувати НК машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки як у відповідності з вимогами вітчизняних стандартів, норм, правил, так і у відповідності з вимогами міжнародних стандартів.

Пам’яті товариша!

21 липня 2022 року після важкої хвороби відійшов у вічність наш колега, член Атестаційної комісії СРО ВУГіП Коваленко Олексій Петрович.

Будівельна спільнота втратила кваліфікованого фахівця, непохитного авторитета в питаннях пожежної безпеки, світлу і чуйну людину.

Олексій Петрович багато років займався проектною та викладацькою діяльністю, розробкою нормативних документів. Приймав участь у розробці концепцій для об’єктів з нестандартними проблемами в системах протипожежного захисту (в т.ч. ЧАЕС).

Правління, колектив СРО ВУГіП глибоко сумують в зв’язку зі смертю Олексія Петровича Коваленка і висловлюють щирі співчуття родині та близьким покійного.