Меню

Графік роботи

понеділок-п’ятниця
з 9-30 до 17-00

Згідно Закону України “Про архітектурну діяльність”, для проведення професійної атестації виконавці подають:

Заяву про допуск до проведення професійної атестації

Зразок заповнення (натиснути):

Зразок заповнення Заяви про проведення професійної атестації

до якої додаються:

копії паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків (не подаються фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному податковому органу і мають відмітку в паспорті);

засвідчені в установленому порядку копії:

– документа (документів) про вищу освіту (про здобуття ступеня бакалавра або магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) за напрямом професійної атестації відповідно до кваліфікаційних вимог;

– документів про трудову діяльність та стаж роботи за фахом;

– документів про підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років за відповідними програмами за напрямом професійної атестації;

– стислий (творчий) звіт про професійну діяльність та/або творчі досягнення виконавця;

Зразок заповнення (натиснути):

Зразок заповнення стислого (творчого) звіту

– інші документи, що підтверджують професійну спеціалізацію, рівень кваліфікації та знань виконавця (зокрема, державні нагороди, звання, дипломи містобудівних і архітектурних конкурсів, документи про наукові досягнення, рекомендації двох атестованих виконавців або професійної організації за відповідним напрямом).

– 3 фотокартки розміром 3*4 см.

Додаткові документи, що додаються до заяви:

– Заява про вступ до Гільдії проектувальників у будівництві

– Рекомендаційний лист (надається лише при подачі заяви на категорію “Провідний інженер-проектувальник”)

– Типова довідка і Рекомендація, підписані керівником відокремленого підрозділу у відповідному регіоні за місцем проживання (відповідні бланки знаходяться у керівників відокремлених підрозділів).  Перелік керівників відокремлених підрозділів розміщено за посиланням Відокремлені підрозділи.

– витяг (витяги) з Реєстру будівельної діяльності щодо інформації про проектну документацію, який містить інформацію про розділ (частину) такої документації, який (яку) виконано відповідним інженером-проектувальником.

Якщо зазначений витяг з Реєстру будівельної діяльності не містить інформацію про розділ (частину) проектної документації, який (яку) виконано відповідним інженером-проектувальником, то окрім цього витягу додатково подається оригінал або засвідчена інженером-проектувальником копія листа ГІПа/ГАПа, у якому міститься інформація про те, що цього інженера-проектувальника було включено до складу проектної групи і він виконав роботи з розроблення конкретного розділу (частини) у вказаній проектній документації належним чином.

– копії проектів, засвідчених відповідним чином, якщо це було рекомендовано під час проведення консультацій при розгляді документів виконавця, або за бажанням виконавця. Для підтвердження участі у розробці проектів (урахування досвіду проектування об’єктів) відповідного класу наслідків виконавець надає три-п’ять копій проектів за різні роки, завірені належним чином. Копія проекту складається із титулу; списку виконавців; декількох листів проекту, які містять підпис виконавця, для оцінки участі виконавця у розробці даного проекту та прийнятих ним рішень; позитивного експертного висновку щодо наданого проекту.

Засвідчення документів відбувається наступним чином. На кожному аркуші документа робиться напис “Згідно з оригіналом” або “Копія вірна”, ставиться підпис та прізвище, ініціали підписанта. Документи засвідчуються особисто виконавцем.

ЗАМОВЛЕННЯ  на проходження підвищення кваліфікації  (підготовку до атестації) Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ та розміщено за посиланням Підготовка до атестації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

До відома інженерів-проектувальників!

Листом Міністерства розвитку громад та територій України від 17.12.2024 № 23815/28/10-24 погоджено зміни до Порядку реалізації делегованого повноваження щодо проведення професійної атестації інженерів-проектувальників, які були прийняті рішеннями Правління ВУГіП від 29.11.2024 № 8 та від 11.12.2024 № 9.

СРО ВУГіП звертає увагу на те, що вказані зміни спрямовані на реалізацію вимог постанови Кабінету Міністрів України від 19.01.2024 № 62 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. № 554 і від 23 червня 2021 р. № 681» (далі – Постанова № 681).

Серед іншого, Постанова № 681 регулює питання внесення до Реєстру будівельної діяльності інформації про відсутність у виконавців (інженерів-проектувальників) перерви у роботі за фахом строком понад три.

У новій редакції Порядку реалізації делегованого повноваження щодо проведення професійної атестації інженерів-проектувальників, яку розміщено на цьому вебсайті за посиланням, питанням внесення до Реєстру будівельної діяльності інформації про відсутність перерви у роботі за фахом строком понад три відведені:

  1. стаття 16. Особливості реалізації делегованого повноваження щодо виконавця, строк дії кваліфікаційного сертифіката якого припинено;
  2. стаття 161. Внесення СРО ВУГіП інформації про відсутність перерви у роботі за фахом понад три роки до Реєстру будівельної діяльності;
  3. стаття 162. Особливості перебігу строку перерви в роботі за фахом та підвищення кваліфікації, визначеного пунктом 15 Порядку професійної атестації, на період проходження військової служби виконавцями, які призвані на таку службу під час мобілізації відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 № 65 «Про загальну мобілізацію» (зі змінами).

Форма Інформації про відсутність перерви у роботі за фахом строком понад три роки (Заяви про відсутність перерви у роботі за фахом строком понад три роки) розміщена на цьому вебсайті за посиланням.

Окрему увагу СРО ВУГіП звертає на те, що Інформація про відсутність перерви у роботі за фахом строком понад три роки (Заява про відсутність перерви у роботі за фахом строком понад три роки) може бути подана інженером-проектувальником до СРО ВУГіП з виключних підстав, а саме у разі:

  1. виконання робіт (послуг) щодо об’єктів, подання та отримання документів щодо яких відповідно до законодавства здійснюється в паперовій формі;
  2. виконання робіт (послуг) щодо об’єктів, які споруджуються без використання Єдиної державної електронно системи у сфері будівництва (далі – Електронна система);
  3. віднесення інформації щодо осіб, для яких перебіг строку перерви в роботі за фахом на період проходження ними військової служби зупиняється;
  4. віднесення інформації щодо осіб, для яких роботою за фахом вважається викладацька діяльність за умови виконання функцій за напрямом професійної спеціалізації;
  5. віднесення інформації щодо осіб, для яких роботою за фахом вважається наукова діяльність за умови виконання функцій за напрямом професійної спеціалізації;
  6. віднесення інформації щодо осіб, для яких роботою за фахом вважається робота в державних органах, в органах місцевого самоврядування за умови виконання функцій за напрямом професійної спеціалізації.

Перелік наведених підстав є вичерпним та не підлягає розширеному тлумаченню.

В інших випадках подання інформації про відсутність перерви у роботі за фахом строком понад три роки здійснюється інженером-проектувальником самостійно через електронний кабінет користувача Електронної системи та/або іншу державну інформаційну систему, інтегровану з Електронною системою з накладенням електронного підпису (див. абз. 2 п. 15 Порядку проведення професійної атестації виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2011 № 554 (далі – Порядок № 554).

Перевірка та аналіз інформації про відсутність перерви в роботі здійснюється автоматично програмними засобами електронної системи шляхом порівняння відомостей, що зазначаються виконавцем у повідомленні, з відомостями, що містяться в Реєстрі будівельної діяльності, з наступним підтвердженням такої інформації замовником робіт (послуг) чи роботодавцем відповідного виконавця через електронний кабінет користувача електронної системи (див. абз. 3 п. 15 Порядку № 554).

Враховуючи вищенаведене, СРО ВУГіП просить звернути увагу на вказані зміни та діяти у відповідності із ними.

До уваги інженерів-проектувальників!

ВП АТЦ НАЕК “Енергоатом” терміново потрібен інженер-кошторисник, досвід робіт з оформленням кошторисів на ремонтні роботи. Зарплата висока офіційна, державне підприємство, бронювання працівників. Контактний телефон 067 536-39-61, начальник відділу капітального будівництва Сергій.