Меню

Графік роботи

понеділок-п’ятниця
з 9-30 до 17-00

СКЛАД

Атестаційної архітектурно-будівельної комісії СРО ВУГіП

 

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові члена Комісії Правовий статус та інформація щодо члена Комісії
1 2 3
1. Папка

 

Володимир Володимирович

Заслужений будівельник України,

 

голова Комісії (за згодою)

2. Рубан

 

Юрій Якович

Директор державного підприємства «Науково-дослідна виробничо-технічна агенція «Стратегія регіонального розвитку»,

 

заступник голови Комісії (за згодою)

3. Хмельницька

 

Людмила Леонтіївна

Начальник відділу організаційно-технічного забезпечення роботи Атестаційної архітектурно-будівельної комісії з питань професійної атестації інженерів-проектувальників виконавчого апарата всеукраїнської громадської організації «Гільдія проектувальників у будівництві»,

 

секретар Комісії

4. Берендєєва

 

Олена Василівна

Заступник директора державного підприємства «Спеціалізована державна експертна організація – центральна служба української державної будівельної експертизи»,

 

член Комісії (за згодою)

5. Гончаренко

 

Валерія Станіславівна

Начальник відділу кошторисного нормування товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробнича фірма «ІНПРОЕКТ»,

 

член Комісії (за згодою)

6. Барабаш

 

Марія Сергіївна

Д.т.н., професор кафедри комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів та автошляхів Національного авіаційного університету, директор товариства з обмеженою відповідальністю «ЛІРА САПР»,

 

член Комісії (за згодою)

  Данілкіна

 

Ірина Леонідівна

Виконавчий директор товариства з обмеженою відповідальністю «Інноваційний центр «ЕКОСИСТЕМА»,

 

член Комісії (за згодою)

8.

Святошенко

Сергій Іванович

директор ПП «Цивільний захист», член ТК 315 «Засоби техногенної безпеки будівель і споруд», експерт Національного агенства з акредитації України,

 

член Комісії (за згодою)

9. Коломієць

 

Дмитро Михайлович

Перший віце-президент всеукраїнської громадської організації «Гільдія проектувальників у будівництві»,

 

член Комісії

10. Крижанівський

 

Олександр Євгенович

Експерт товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОЕКСП»,

 

член Комісії (за згодою)

11. Галієва

 

Олена Мансурівна

Судовий експерт з будівельно-технічної та земельно-технічної видів судових експертиз, постійний член Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України, член Президії науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України,

 

член Комісії (за згодою)

12. Гордов

 

Микола Миколайович

Т.в.о. виконавчого директора всеукраїнської громадської організації «Гільдія проектувальників у будівництві»,

 

член Комісії

13. Чернега

 

Оксана Петрівна

Директор товариства з обмеженою відповідальністю «Центр підвищення кваліфікації «РОЗВИТОК»,

 

член Комісії (за згодою)

14. Мішуровський

 

Олександр Миколайович

Директор товариства з обмеженою відповідальністю «РЕГІОНЕКСПЕРТ»,

 

член Комісії (за згодою)

15. Пащенко

 

Василь Іванович

Директор товариства з обмеженою відповідальністю «Український центр інжинірингу»,

 

член Комісії (за згодою)

16. Стасюк

 

Мар’ян Васильович

Директор товариства з обмеженою відповідальністю «ЦИВІЛЬПРОМПРОЕКТ»,

 

член Комісії (за згодою)

17. Дорожко

 

Олександр Михайлович

В.о. голови відокремленого підрозділу «Місцевий осередок всеукраїнської громадської організації «Гільдія проектувальників у будівництві» у Харківській області
18. Козак

 

Андрій Анатолійович

К.т.н., доцент кафедри будівельної механіки, заступник декана будівельного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури,

 

член Комісії (за згодою)

19. Безрукова

 

Ірина Валеріївна

Керівник експертної групи формування державної політики у сфері архітектурно-будівельного контролю і нагляду директорату просторового планування територій та архітектури Міністерства розвитку громад та територій України,

 

член Комісії (за згодою)

СКЛАД

екзаменаційної комісії СРО ВУГіП

з/ппрізвище, ім’я та по батьковіправовий статусу межах регіону (регіонів) Українидля здобуття кваліфікаційної категорії (категорії)
1.Коломієць Дмитро МихайловичГолова екзаменаційної комісіїусі регіони Україниінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник
2.Авраменко Дар’я Вікторівнасекретар екзаменаційної комісіїусі регіони Україниінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник
3.Рубан Юрій Яковиччлен екзаменаційної комісіїусі регіони Україниінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник
4.Чернега Оксана Петрівначлен екзаменаційної комісіїусі регіони Україниінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник
5.Кравчук Оксана Миколаївначлен екзаменаційної комісіїусі регіони Україниінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник
6.Лобода Юрій Євгенійовиччлен екзаменаційної комісіїХарківська область, Сумська область, Полтавська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Луганська областьінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник
7.Зайкіна Лариса Вікторівначлен екзаменаційної комісіїХарківська область, Сумська область, Полтавська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Луганська областьінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник
8.Дорожко Олександр Михайловиччлен екзаменаційної комісіїХарківська область, Сумська область, Полтавська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Луганська областьінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник
9.Гарник Володимир Федоровиччлен екзаменаційної комісіїХмельницька область, Вінницька областьінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник
10.Стасюк Мар’ян Васильовиччлен екзаменаційної комісіїЧернівецька область, Закарпатська областьінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник
11.Мовенко Сергій Миколайовиччлен екзаменаційної комісіїМиколаївська область, Херсонська область, Запорізька область, місто Севастопольінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник
12.Пащенко Василь Івановиччлен екзаменаційної комісіїОдеська область, Кіровоградська область, Автономна Республіка Кримінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник
13.Стасюк Ігор Васильовиччлен екзаменаційної комісіїЛьвівська область, Івано-Франківська область, Тернопільська областьінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії
14.Атаєв Сергій Вікторовиччлен екзаменаційної комісіїРівненська область, Волинська областьінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник
15.Мішуровський Олександр Миколайовиччлен екзаменаційної комісіїМісто Київ, Київська область, Житомирська область, Чернігівська область, Черкаська областьінженер-проектувальник, інженер-проектувальник ІІ категорії, інженер-проектувальник І категорії, провідний інженер-проектувальник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

До уваги інженерів-проектувальників!

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення вимог цивільного захисту під час планування та забудови територій» від 29.07.2022р. № 2486-IX внесено зміни до низки законодавчих актів — передбачено впровадження заходів направлених на захист безпеки населення. Зокрема, передбачається:

  • розробка і затвердження КМУ переліку об’єктів, проектна документація на будівництво яких повинна включати розділ інженерно-технічних заходів цивільного захисту;
  • наявність у містобудівних умовах та обмеженнях вимог про необхідність передбачення у складі проектної документації інженерно-технічних заходів цивільного захисту;
  • обов’язкове залучення представників ДСНС до розгляду містобудівної документації на засіданнях архітектурно-містобудівних рад;
  • обов’язкове розміщення споруд цивільного захисту (укриттів, сховищ, бомбосховищ) під час будівництва об’єктів, на яких постійно перебуватимуть понад 50 осіб або періодично перебуватимуть понад 100 осіб;
  • спрощення процедури передачі земельних ділянок для розміщення захисних споруд цивільного захисту;
  • забезпечення утримання захисних споруд цивільного захисту у стані готовності.

Закон № 2486 набирає чинності через два місяці з дня його опублікування, тобто 24.10.2022 р.

Інформація Державного агенства автомобільних доріг України щодо визначення вартості нового будівництва, реконструкції, ремонтів та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування

17 жовтня 2022 року набрав чинності наказ Міністерства інфраструктури України від 7 жовтня 2022 року № 753, яким затверджено Методику визначення вартості дорожніх робіт та послуг щодо визначення вартості нового будівництва, реконструкції, ремонтів та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування.

Лист Державного агенства автомобільних доріг України