Меню

Графік роботи

понеділок-п’ятниця
з 9-30 до 18-00,
конт. тел. (044) 294-34-41

Згідно Закону України "Про архітектурну діяльність", для проведення професійної атестації громадяни подають наступні документи:

1) заява про проведення професійної атестації;

2) стислий звіт про професійну діяльність та/або творчі досягнення;

3) копія паспорта (засвідчується фізичною особою);

4) копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (засвідчується фізичною особою) (не подається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган доходів і зборів і мають відмітку в паспорті);

5) копії документів: про освіту (засвідчуються фізичною особою);

6) засвідчені в установленому порядку копії документів про трудову діяльність та стаж;

7) копії документів про підвищення кваліфікації за відповідними програмами за напрямом професійної атестації.

Крім того, громадяни можуть подавати інші документи, що підтверджують їх професійну спеціалізацію, рівень знань та кваліфікацію.

Бланки заяви, стислого звіту та інших документів, необхідних для проходження професійної атестації, можна скачати тут.

7 Responses to Пакет документів

  • avatar
    Иван says:

    Доброго дня.Скажіть,в Одесі можно подати документи на проходження навчання?

    • avatar
      Олександр Хабенський says:

      Можна, але навчання треба буде проходити в Києві. Конт. тел. (097) 745-14-83.

  • avatar
    Иван says:

    Доброго дня.Скажіть,коли оплату за навчання проводити?

  • avatar
    Анна says:

    Доброго дня. Щодо підвищення кваліфікації (кошторисник). Сертифікат отриман в 2012 році. Перерви стажу не має. Що далі?… Які документи повинні бути "про підвищення"? поясніть, будь ласка, бо зовсім нічого не зрозуміло.

  • avatar
    Наталія says:

    Доброго дня, чи необіхідно до документів надавати копії проектів

  • avatar
    Андрій says:

    Мої вітання!

    Де необхідно пройти підвищення кваліфікації для отримання наступного кваліфікаційного рівня. Зараз є сертифікат інженера-проектувальника у частині дотримання вимог пожежної безпеки від 22.10.2016 №010291

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Інформаційне повідомлення щодо періодичного підвищення кваліфікації

УВАГА!!!

Шановні сертифіковані інженери-проектувальники.

   На виконання ст. 17 Закону України «Про архітектурну діяльність», з березня поточного року розпочинається періодичне підвищення кваліфікації інженерів-проектувальників, які повинні підвищувати свою кваліфікацію не рідше, ніж один раз на п’ять років за відповідними програмами за напрямом професійної атестації.

    До  підвищення  кваліфікації  допускаються  члени  Гільдії проектувальників,   які  не  мають заборгованості по сплаті членських внесків. Особи, які не є членами Гільдії проектувальників, до початку курсів повинні заповнити Заяву на вступ до Гільдії, а також сплатити вступний та щорічний внесок в сумі 660 грн. Інформацію щодо внесків та наявності заборгованості можна отримати за тел (099) 653-08-83, Ярошенко Ніна Вікторівна.

       Для проходження підвищення кваліфікації необхідно заповнити анкету члена СРО ВУГіП і замовлення (додається) та направити їх в паперовому вигляді кур’єрскою поштою на адресу: м. Київ, пр. Соборності, 15/17, оф. 209, або в електронному вигляді на електронну адресу nmcp-kyiv@ukr.net (оригінал в паперовому вигляді привезти з собою до початку підвищення кваліфікації). Контактна особа – Ярошенко Ніна Вікторівна, тел. (099) 653-08-83.

Детальний порядок дій для отримання договору та проходження курсів

  Згідно Стандарту №3 професійної діяльності інженерів-проектувальників повинна бути застрахована цивільно-правова відповідальність членів ВУГіП при здійсненні ними професійної діяльності. Страхування здійснює страхова компанія ВУСО. Страховий платіж інженерів-проектувальників, які мають безкатегорійний сертифікат, складає 300 грн на рік. Договір страхування укладається, як правило, під час проходження інженером-проектувальником підвищення кваліфікації.

Детальну інформацію щодо підвищення кваліфікації за напрямками:

– Інженерно-будівельне проектування в частині забезпечення механічного опору та стійкості;

– Інженерно-будівельне проектування в частині забезпечення безпеки життя і здоров’я людини, захисту навколишнього природнього середовища;

– Інженерно-будівельне проектування в частині забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму;

– Інженерно-будівельне проектування в частині забезпечення економії енергії; – Інженерно-будівельне проектування в частині інженерних вишукувань;

– Інженерно-будівельне проектування в частині технології будівельного виробництва;

– Інженерно-будівельне проектування доріг

 

можна отримати в ТОВ «НМЦ «Інжиніринг» за адресою:

м.Київ, пр. Соборності, 15/17, оф. 206, 209, тел. (044) 294-34-94, (044) 294-34-54 (бухг.), (099) 653-08-83,

або за посиланням Періодичне підвищення кваліфікації.

 

 Детальну інформацію щодо підвищення кваліфікації  за напрямком  «Інженерно-будівельне проектування в частині кошторисної документації» можна отримати в ТОВ «НМЦ «Інпроект» за адресою: 03150, м.Київ, вул. Антоновича, 172, оф. 1215, тел. (044) 220-01-13, ел. адреса work@inproekt.kiev.ua

   Детальну інформацію за напрямком «Інженерно-будівельне проектування в частині дотримання вимог пожежної безпеки» можна отримати в «Науково-Технічному Центрі УСВППП» за адресою: м.Київ, проспект Перемоги 123, офіс 523-526, тел. 284-12-38(37), ел. адреса: ntc-usvppp@ukr.net.

  Нагадуємо, що невиконання вимог вищезазначеного закону може бути підставою для розгляду Атестаційною архітектурно-будівельною комісією ВУГіП питання щодо внесення відповідної інформації до реєстру.

Додаток – Анкета члена СРО ВУГіП

Додаток – заява на вступ в Гільдію

Бланк замовлення для фізичних осіб

Бланк замовлення для юридичних осіб та ФОП

Подовжено повноваження ВГО “Гільдія проектувальників у будівництві” щодо професійної атестації інженерів-проектувальників

Відповідний наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20.09.2017 № 251 опубліковано в офіційному виданні Мінрегіону – Інформаційному бюлетені Мінрегіону № 10'2017.