Меню

Графік роботи

понеділок-п’ятниця
з 9-30 до 17-00

Згідно Закону України “Про архітектурну діяльність”, для проведення професійної атестації виконавці подають:

Заяву про допуск до проведення професійної атестації

Зразок заповнення (натиснути):

Зразок заповнення Заяви про проведення професійної атестації

до якої додаються:

копії паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків (не подаються фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному податковому органу і мають відмітку в паспорті);

засвідчені в установленому порядку копії:

– документа (документів) про вищу освіту (про здобуття ступеня бакалавра або магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) за напрямом професійної атестації відповідно до кваліфікаційних вимог;

– документів про трудову діяльність та стаж роботи за фахом;

– документів про підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років за відповідними програмами за напрямом професійної атестації;

– стислий (творчий) звіт про професійну діяльність та/або творчі досягнення виконавця;

Зразок заповнення (натиснути):

Зразок заповнення стислого (творчого) звіту

– інші документи, що підтверджують професійну спеціалізацію, рівень кваліфікації та знань виконавця (зокрема, державні нагороди, звання, дипломи містобудівних і архітектурних конкурсів, документи про наукові досягнення, рекомендації двох атестованих виконавців або професійної організації за відповідним напрямом).

– 3 фотокартки розміром 3*4 см.

Додаткові документи, що додаються до заяви:

– Заява про вступ до Гільдії проектувальників у будівництві

– Рекомендаційний лист (надається лише при подачі заяви на категорію “Провідний інженер-проектувальник”)

– Типова довідка і Рекомендація, підписані керівником відокремленого підрозділу у відповідному регіоні за місцем проживання (відповідні бланки знаходяться у керівників відокремлених підрозділів).  Перелік керівників відокремлених підрозділів розміщено за посиланням Відокремлені підрозділи.

– витяг (витяги) з Реєстру будівельної діяльності щодо інформації про проектну документацію, який містить інформацію про розділ (частину) такої документації, який (яку) виконано відповідним інженером-проектувальником.

Якщо зазначений витяг з Реєстру будівельної діяльності не містить інформацію про розділ (частину) проектної документації, який (яку) виконано відповідним інженером-проектувальником, то окрім цього витягу додатково подається оригінал або засвідчена інженером-проектувальником копія листа ГІПа/ГАПа, у якому міститься інформація про те, що цього інженера-проектувальника було включено до складу проектної групи і він виконав роботи з розроблення конкретного розділу (частини) у вказаній проектній документації належним чином.

– копії проектів, засвідчених відповідним чином, якщо це було рекомендовано під час проведення консультацій при розгляді документів виконавця, або за бажанням виконавця. Для підтвердження участі у розробці проектів (урахування досвіду проектування об’єктів) відповідного класу наслідків виконавець надає три-п’ять копій проектів за різні роки, завірені належним чином. Копія проекту складається із титулу; списку виконавців; декількох листів проекту, які містять підпис виконавця, для оцінки участі виконавця у розробці даного проекту та прийнятих ним рішень; позитивного експертного висновку щодо наданого проекту.

Засвідчення документів відбувається наступним чином. На кожному аркуші документа робиться напис “Згідно з оригіналом” або “Копія вірна”, ставиться підпис та прізвище, ініціали підписанта. Документи засвідчуються особисто виконавцем.

ЗАМОВЛЕННЯ  на проходження підвищення кваліфікації  (підготовку до атестації) Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ та розміщено за посиланням Підготовка до атестації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

До уваги інженерів-проектувальників!

Гільдія проектувальників у будівництві інформує, що 22 липня – 01 серпня 2024 року планується проведення іспиту для претендентів на отримання кваліфікаційного сертифіката.

Час проведення іспитів:

22 липня 2024 року (м. Харків) – категорія “інженер-проектувальник”, “інженер-проектувальник 2 кат.”, “інженер-проектувальник 1 кат.”

29 липня 2024 року (м. Київ) – категорія “інженер-проектувальник”, “інженер-проектувальник 1 кат.”

30 липня 2024 року (м. Київ) – категорія “інженер-проектувальник”, “інженер-проектувальник 1 кат.”

01 серпня 2024 року (м. Київ) категорія “провідний інженер-проектувальник”

Запрошуємо претендентів на отримання кваліфікаційного сертифіката, які пройшли відповідні курси підвищення кваліфікації, на проходження іспиту. Запис на іспит за телефоном 068-230-31-93 (Дар’я).

ПОВІДОМЛЕННЯ про публічне громадське обговорення проекту професійного стандарту «Головний інженер проекту»

1. Всеукраїнська громадська організація «Гільдія проектувальників у будівництві» повідомляє про проведення публічного громадського обговорення проекту професійного стандарту «Головний інженер проекту» (скорочено – проект професійного стандарту).

2. Відомості про розробника проекту професійного стандарту:

Повне найменування розробникаЄДРПОУ розробникаФактична поштова адреса розробникаАдреса електронної пошти розробникаОфіційний вебсайт розробника
Всеукраїнська громадська організація «Гільдія проектувальників у будівництві»3802243402160, місто Київ, проспект Соборності, будинок 15/17office@vugip.org.uahttp://vugip.org.ua/

3. Контактні дані особи, яка є відповідальною за розроблення проекту професійного стандарту:

Прізвище, ім’я та по батькові відповідальної особиНазва посади відповідальної особиНомер телефону відповідальної особиАдреса електронної пошти відповідальної особи
Рубан Юрій ЯковичПрезидент Всеукраїнської громадської організації «Гільдія проектувальників у будівництві»+38 067 408 12 93gildiya@gitn.org.ua

4. Пропонуємо роботодавцям, їх організаціям та об’єднанням, профспілкам, їх організаціям та об’єднанням, професійним громадським організаціям та об’єднанням, органам державної влади, науковим установам, галузевим (міжгалузевим) радам, іншим заінтересованим суб’єктам долучатись до публічного громадського обговорення проекту професійного стандарту.

5. Строк проведення публічного громадського обговорення становить 1 (один) місяць з дня оприлюднення проекту професійного стандарту на вебсайті його розробника.

6. Пропозиції і зауваження до проекту професійного стандарту можуть бути подані заінтересованими суб’єктами у межах вказаного вище строку проведення його публічного громадського обговорення в один з наступних способів:

– у письмовій формі на фактичну поштову адресу розробника у вигляді порівняльної таблиці, згідно із встановленою розробником формою (див. таблицю 1), яка має бути підписана заінтересованим суб’єктом із зазначенням його прізвища, імені, по батькові (за наявності) та назви посади (за наявності);

– в електронній формі на адресу електронної пошти розробника у вигляді порівняльної таблиці, згідно із встановленою розробником формою (див. таблицю 1), яка має бути підписана кваліфікованим електронним підписом заінтересованого суб’єкта із зазначенням його прізвища, імені, по батькові (за наявності) та назви посади (за наявності).

Таблиця 1

№ з/пРедакція розділу, пункту, абзацу, речення тощо проекту професійного стандарту, оприлюдненого проведення публічного громадського обговоренняРедакція розділу, пункту, абзацу, речення тощо проекту професійного стандарту із зміною, що пропонується заінтересованим суб’єктомОбґрунтування необхідності внесення зміни, що пропонується заінтересованим суб’єктом
    

7. Результати публічного громадського обговорення проекту професійного стандарту будуть оприлюднені протягом 15 (п’ятнадцяти) робочих днів після закінчення строк проведення публічного громадського обговорення шляхом (у спосіб) розміщення відповідної інформації на офіційному вебсайті розробника.

ПрезидентЮрій РУБАН

Проект профстандарту ГІПа