Меню

Графік роботи

понеділок-п’ятниця
з 9-30 до 17-00

СКЛАД АПЕЛЯЦІЙНОЇ КОМІСІЇ СРО ВУГіП

1. Дідула Іван Семенович – Голова Комісії

2. Плешкановська Алла Михайлівна – Д.т.н., директор приватного підприємства «ІНСТИТУТ УРБАНІСТИКИ» (за згодою)

3. Вільсон Олександр Георгійович – К.т.н., доцент кафедри охорони праці і навколишнього середовища Київського національного університету будівництва i архітектури (за згодою)

4. Митропан Тетяна Костянтинівна – Начальник відділу економіки та договірних відносин Управління ціноутворення, економіки та договірних відносин у будівництві Мінрегіону, освіта вища юридична (за згодою)

5. Недотопа Микола Миколайович – Адвокат, освіта вища юридична (за згодою)

Регламент Апеляційної Комісії СРО ВУГіП

Архітектурно-будівельний BUSINESS FORUM «Відбудова України. Трансформація та Модернізація»

Шановні колеги!


 05-06 жовтня у КВЦ “Парковий” у Києві, відбудеться  Архітектурно-будівельний BUSINESS FORUM «Відбудова України. Трансформація та Модернізація». Запрошуємо вас узяти участь у заході.

Детальна інформація за посиланнями


https://kbu.org.ua/component/icagenda/arkhitekturno-budivelnyi-forum-vidbudova-krainy-stratehiia-zmin-dlia-arkhitektoriv-developeriv-ta-zabudovnykiv

https://www.business-forum.info/

Інформація щодо чергового засідання гуманітарно-економічного саміту «World For Ukraine».

28-29 вересня 2023 року у G2Arena у Ясенці відбудеться чергове засідання гуманітарно-економічного саміту «World For Ukraine».
Серед представників: голова Підкарпатської палати цивільних інженерів Гжегож Дубік та член Палати та секретар комісії із зовнішнього співробітництва Піотр Чмура. У саміті візьме участь президент Всеукраїнської громадської організації “Гільдія проектувальників у будівництві” Юрій Рубан та член Окружної палати інженерів-будівельників Рафал Потепа.

Детальна інформація – за посиланням https://tiny.pl/cdwqp