Меню
- Головна
- Новини
- Про нас
- Правління
- Протоколи конференцій ВУГіП
- Перелік членів ВУГіП
- Відокремл. підрозділи
- Партнерство
- Установчі документи
- Заява про вступ в ВУГіП
- Атестація
- Атестаційна комісія СРО ВУГіП
- Відомості про складання іспитів
- Пакет документів
- Апеляційна Комісія СРО ВУГіП
- Обмін сертифікатів, виданих до 01.01.2016
- Оплата за проф. атестацію
- Оплата за сертифікат
- Програми підвищення кваліфікації
- Наближений перелік тестових питань
- Перелік учбових центрів
- Про відмінності …
- Стандарти та інші акти
- Заходи контролю
- Законодавча база
- Рекомендації щодо…
- Графік проведення іспитів
- Видача сертифікатів
- Наші контакти
Графік роботи
понеділок-п’ятниця з 9-30 до 17-00
Видача сертифікатів
Видача сертифікатів особам, відносно яких Атестаційною архітектурно-будівельною комісією прийнято рішення щодо видачі їм кваліфікаційних сертифікатів відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг) за напрямом “інженерно-будівельне проектування,” здійснюється щоденно в робочі дні з 10-00 до 17-00.
Зразок довіреності необхідної для отримання сертифікату (ZIP)
Пам’ятка щодо видачі кваліфікаційного сертифіката інженера-проектувальника
Заява про отримання кваліфікаційного сертифіката
СПИСОК СТАНОМ НА 03 СЕРПНЯ 2023 РОКУ
№* – номер протоколу
Список може не відображатися, якщо в вас повільне з’єднання з інтернетом.
В більшості випадків допомогає перезавантаження сторінки
Зразок довіреності необхідної для отримання сертифікату (ZIP)
-1 Responses to Видача сертифікатів
До уваги інженерів-проектувальників!
Олександр Хабенський | 06.11.2024
ВП АТЦ НАЕК “Енергоатом” терміново потрібен інженер-кошторисник, досвід робіт з оформленням кошторисів на ремонтні роботи. Зарплата висока офіційна, державне підприємство, бронювання працівників. Контактний телефон 067 536-39-61, начальник відділу капітального будівництва Сергій.
Інформація для інженерів-проектувальників
Олександр Хабенський | 17.10.2024
Шановний інженере-проектувальнику!
Останніми днями члени СРО ВУГіП, які є сертифікованими інженерами-проектувальниками та мають власні електронні кабінети користувача Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, почали отримувати електронні повідомлення у ці кабінети наступного змісту:
«Вітаємо шановні користувачі!
Інформуємо вас про те, що з 01 листопада 2024 року у разі відсутності відомостей про роботу за фахом понад три роки та підвищення кваліфікації протягом п’яти років програмними засобами електронної системи автоматично буде внесено запис про порушення виконавцем таких вимог з одночасним відображенням на порталі електронної системи запису про припинення дії кваліфікаційного сертифіката, відповідно до статті 17 Закону України «Про архітектурну діяльність».
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 січня 2024 р. № 62 у ЄДЕССБ доступний функціонал Внесення інформації про безстроковість стажу атестованою особою …».
Направлення інженерам-проектувальникам вказаного повідомлення обумовлено вимогами чинного законодавства.
Так, відповідно до частини 17 статті 17 Закону України «Про архітектурну діяльність», строк дії кваліфікаційного сертифіката для осіб, які не мають перерви в роботі за фахом понад три роки та підвищують кваліфікацію відповідно до законодавства не рідше ніж один раз на п’ять років, не обмежується. Відомості про дотримання цих вимог вносяться до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.
За змістом абзаців 1-10 пункту 15 Порядку проведення професійної атестації виконавців робіт (послуг), пов’язаних із створенням обєктів архітектури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. № 554, строк дії кваліфікаційного сертифіката для осіб, які не мають перерви в роботі за фахом понад три роки та підвищують кваліфікацію відповідно до законодавства не рідше ніж один раз на п’ять років, не обмежується. Відомості про дотримання зазначених вимог вносяться до Реєстру будівельної діяльності.
Інформація про відсутність перерви у роботі за фахом строком понад три роки вноситься виконавцем до Реєстру будівельної діяльності через електронний кабінет користувача електронної системи та/або іншу державну інформаційну систему, інтегровану з електронною системою з накладенням електронного підпису.
Перевірка та аналіз інформації про відсутність перерви в роботі здійснюється автоматично програмними засобами електронної системи шляхом порівняння відомостей, що зазначаються виконавцем у повідомленні, з відомостями, що містяться в Реєстрі будівельної діяльності, з наступним підтвердженням такої інформації замовником робіт (послуг) чи роботодавцем відповідного виконавця через електронний кабінет користувача електронної системи.
Інформація про відсутність перерви у роботі за фахом строком понад три роки може подаватися виконавцем до Мінінфраструктури та/або саморегулівної організації через електронний кабінет користувача електронної системи для внесення до Реєстру будівельної діяльності виключно у разі:
– виконання робіт (послуг) щодо об’єктів, подання та отримання документів щодо яких відповідно до законодавства здійснюється в паперовій формі та/або які споруджуються без використання електронної системи;
– внесення інформації щодо осіб, для яких перебіг строку перерви в роботі за фахом на період проходження ними військової служби зупиняється, та осіб, для яких роботою за фахом вважається викладацька та інша діяльність, визначена цим пунктом.
У разі відсутності в Реєстрі будівельної діяльності відомостей про роботу за фахом понад три роки та підвищення кваліфікації протягом п’яти років програмними засобами електронної системи автоматично вноситься запис про порушення виконавцем таких вимог з одночасним відображенням на порталі електронної системи запису про припинення дії кваліфікаційного сертифіката.
У разі перерви у роботі за фахом понад три роки виконавець повинен пройти професійну атестацію в установленому порядку з урахуванням наявної категорії та професійної спеціалізації. При цьому роботою за фахом вважається також викладацька та наукова діяльність, робота в державних органах або органах місцевого самоврядування за умови виконання функцій за напрямом професійної спеціалізації.
Після усунення виконавцем порушення вимоги щодо підвищення кваліфікації не рідше ніж один раз на п’ять років та внесення відповідного запису до Реєстру будівельної діяльності дія кваліфікаційного сертифіката автоматично поновлюється.
Для осіб, які призвані на військову службу, дія кваліфікаційного сертифіката поновлюється після завершення обставин, визначених підпунктом 1 пункту 2-1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. № 554, на підставі інформації, поданої до Мінінфраструктури та/або саморегулівної організації.
Підпунктом 2 пункту 2-1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. № 554 установлено, що для осіб, які призвані на військову службу під час мобілізації відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 р. № 65 «Про загальну мобілізацію», перебіг строку перерви в роботі за фахом та підвищення кваліфікації, визначеного пунктом 15 Порядку проведення професійної атестації виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, затвердженого цією постановою, на період проходження ними військової служби зупиняється.
У зв’язку із наведеним вище, з метою недопущення автоматичного внесення програмними засобами електронної системи відносно Вас запису про порушення вимог статті 17 Закону України «Про архітектурну діяльність» СРО ВУГіП пропонує Вам завчасно пересвідчитись у тому, що:
- в електронній системі наявні відомості про Вашу роботу за фахом протягом останніх трьох років і, що станом на 01 листопада 2024 року перерва у часі між останньою Вашою роботою за фахом та цією датою не перевищуватиме три роки;
- в електронній системі наявні відомості про Ваше підвищення кваліфікації протягом п’яти років.
Також СРО ВУГіП пропонує Вам і надалі самостійно контролювати дотримання вказаних вище вимог.
Нижче розміщуємо посилання на інструкції щодо внесення інформації про безперервність стажу та підтвердження відомостей про безперервність стажу роботодавцем чи замовником.
Інструкція внесення інформації про безперервність стажу атестованою особою.
Інструкція підтвердження відомостей про безперервність стажу (АРМ Заявника/Замовника).
Інструкція підтвердження відомостей про безперервність стажу (АРМ Учасника будівництва).
Одночасно повідомляємо, що ВУГіП отримало листа Від Мінінфраструктури, яке вміщує інформацію, аналогічну вищевказаній. Нижче розміщуємо копію листа.
Додатково додаємо відеодопомогу щодо внесення інформації про безперервність стажу атестованою особою.
Категорія: Актуальні
Новини наших партнерів
- ДП НДВТА “Стратегія регіонального розвитку” включено в перелік експертних організацій, що здійснюють експертизу проектів будівництва.
- Щодо здійснення технічного нагляду та залучення інженера-консультанта: Мінрегіон роз’яснює
- Альбом технічних рішень: рекомендаційні матеріали для якісної розробки проектної документації
- Розширення мережі партнерів у водному секторі. Зустріч з ізраїльською компанію ODIS
- Відбулася розширена зустріч активу та партнерів МГІК
- Український переклад проспекту EFCA «BIM та ISO 19650 – у контексті управління проектами» доступний для завантаження
- Подивись на геологію очима WenGeo
Недавні записи
- До уваги інженерів-проектувальників!
- Інформація для інженерів-проектувальників
- Четвертий всеукраїнський круглий стіл.
- Повідомлення про внесення до Реєстру кваліфікацій відомостей щодо професійного стандарту «Головний інженер проекту»
- Лист Мінінфраструктури щодо затвердження оновлених примірних форм договорів про надання інженерно-консультаційних послуг (послуг інженера-консультанта, а також послуг інженера-консультанта та здійснення технічного нагляду разом) та договору про здійснення технічного нагляду у будівництві.
- Повідомлення про результати публічного громадського обговорення проекту професійного стандарту «Головний інженер проекту»
Pingback: Отримуйте сертифікат | Гільдія проектувальників у будівництві