Меню

Графік роботи

понеділок-п’ятниця
з 9-30 до 17-00

        Законом України «Про архітектурну діяльність» визначено, що виконавці окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури, проходять професійну атестацію. Постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. № 554 «Деякі питання професійної атестації виконавців окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури» встановлено порядок проходження професійної атестації, а також визначено види робіт, виконавці яких проходять професійну атестацію. До таких видів робіт належить, зокрема, інженерно-будівельне проектування.
        З листопада 2011 року по липень 2015 року професійна атестація проводилась Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. З липня 2015 року Наказом Мінрегіону від 16.06.2015 № 137 повноваження щодо проведення професійної атестації інженерів-проектувальників делеговано саморегулівній організації у сфері архітектурної діяльності – Всеукраїнській громадській організації "Гільдія проектувальників у будівництві".

      Для проходження процедури професійної атестації виконавець подає пакет документів, який вміщує заяву про допуск до проведення професійної атестації у паперовій або в електронній формі через електронний кабінет користувача Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (далі – електронна система) та/або іншу державну інформаційну систему, інтегровану з електронною системою, в якій зазначає свої прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності) та контактні дані.

До заяви про допуск додаються:

копії паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків (не подаються фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному податковому органу і мають відмітку в паспорті);

засвідчені в установленому порядку копії:

– документа (документів) про вищу освіту (про здобуття ступеня бакалавра або магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) за напрямом професійної атестації відповідно до кваліфікаційних вимог;

– документів про трудову діяльність та стаж роботи за фахом;

– документа про підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років за відповідними програмами за напрямом професійної атестації;

– стислий звіт про професійну діяльність та/або творчі досягнення виконавця.

Виконавець також може подавати інші документи, що підтверджують професійну спеціалізацію, рівень кваліфікації та знань виконавця (зокрема, державні нагороди, звання, дипломи містобудівних і архітектурних конкурсів, документи про наукові досягнення, рекомендації двох атестованих виконавців або професійної організації за відповідним напрямом).

Відповідні бланки та зразки заповнення документів розміщено за посиланням Пакет документів.

Відеоінструкція по роботі з електронним кабінетом користувача Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

До уваги інженерів-проектувальників!

Гільдія проектувальників у будівництві інформує, що 26-29 серпня 2024 року планується проведення іспиту для претендентів на отримання кваліфікаційного сертифіката.

Час проведення іспитів:

26 серпня 2024 року (м. Харків) – категорія “інженер-проектувальник”, “інженер-проектувальник 2 кат.”, “інженер-проектувальник 1 кат.”

27 серпня 2024 року (м. Київ) – категорія “інженер-проектувальник”, “інженер-проектувальник 2 кат.”

28 серпня 2024 року (м. Київ) – категорія “інженер-проектувальник 1 кат.”

29 серпня 2024 року (м. Київ) категорія “провідний інженер-проектувальник”

Запрошуємо претендентів на отримання кваліфікаційного сертифіката, які пройшли відповідні курси підвищення кваліфікації, на проходження іспиту. Запис на іспит за телефоном 068-230-31-93 (Дар’я).

Лист Мінінфраструктури щодо затвердження оновлених примірних форм договорів про надання інженерно-консультаційних послуг (послуг інженера-консультанта, а також послуг інженера-консультанта та здійснення технічного нагляду разом) та договору про здійснення технічного нагляду у будівництві.

Мінінфраструктури розповсюдило лист щодо затвердження оновлених примірних форм договорів про надання інженерно-консультаційних послуг (послуг інженера-консультанта, а також послуг інженера-консультанта та здійснення технічного нагляду разом) та договору про здійснення технічного нагляду у будівництві.

Нижче оприлюднюємо зміст листа