Меню

Графік роботи

понеділок-п’ятниця
з 9-30 до 17-00

Усі телефонні номери (головного офісу Гільдії) поза межами цього списку – є недійсними!

Посада Виконавчий директор
П.І.Б. Коломієць Дмитро Михайлович
Напрямок питань Загальні питання
Телефон

(044) 294-34-41

Посада Голова екзаменаційної комісії
П.І.Б. Потіха Володимир Михайлович
Напрямок питань Надання консультацій щодо професійної атестації
Телефон  

Посада  
П.І.Б.  
Напрямок питань Прийом документів для проходження професійної атестації
Телефон (099) 519-04-88

Посада Начальник відділу організаційно-технічного забезпечення роботи ААБК з питань професійної атестації інженерів-проектувальників, секретар Атестаційної комісії
П.І.Б. Хмельницька Людмила Леонтіївна
Напрямок питань Прийом документів для проходження професійної атестації, видача кваліфікаційних сертифікатів
Телефон

(067) 823-59-23, (044) 465-79-32

Посада  
П.І.Б. Єршова Олена Вікторівна
Напрямок питань Прийом в члени Гільдії, сплата членських внесків, внесення до реєстру, верифікація
Телефон (067) 823-53-36, (044) 465-79-31

П.І.Б.  
Напрямок питань  
Телефон  

29 Responses to Телефонний довідник

 • avatar
  Людмила says:

  Ответьте, пожалуйста, как еще можно связаться с ПотИхой В.М., если  телефон, указанный на сайте (044-249-35-10) не отвечает?
   
  Заранее благодарна. 

 • avatar
  Анна says:

  Скажите, пожалуйста, какие проекты (разделы) может разрабатывать инженер-проектировщик, получивший сертификат "інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму" ? Или в каком правовом акте это можно прочитать.

 • avatar
  Тарас says:

  Доброго дня.

  Як відомо, за кілька років будівельне проектування в Україні буде повністю переведено на європейські норми.

  Постає питання, чи будуть тоді дійсними сертифікати інженера-будівельника, що отримані сьогодні, чи буде потрібно заново проходити підготовку і тестування? Заздалегідь дякую за відповідь та увагу до мого питання.

  • avatar
   Александр Хабенский says:

   Згідно діючого законодавства, кваліфікаційний сертифікат є безстроковим і видається довічно. При цьому раз на п'ять років власник сертифіката повинен пройти підвищення кваліфікації.

   • Александр Феликсович
    По какому направлению деятельности необходимо пройти повышение квалификации?
    Должен ли это быть «Загальний модуль» или «Забезпечення механічного опору та стікості», или оба модуля. Можно ли рассматривать повыщением квалификации прохождение семинаров (с получением соответствующих документов), к примеру: «Нове у законодавчо-правовій базі будівельної діяльності в Україні. Практичні питання експертизи проектів будівництва», «Забезпечення сучасних нормативних вимог при проектуванні, влаштуванні, обстеженні, підсиленні та експлуатації основ, фундаментів і підземних споруд», «Обстеження промислових, житлових та громадських будівель і споруд з метою їх безпечної та надійної експлуатації. Критерії прийняття рішень та практичні підходи при відновленні експлуатаційних властивостей»
    Спасибо

    • avatar
     Александр Хабенский says:

     Александр!

     Для того, чтобы получить квалификационный сертификат, необходимо пройти подготовку к аттестации по программам, согласованным Минрегионом и Аттестационной архитектурно-строительной комиссией. Перечисленные вами курсы (семинары) таковыми не являются. Модули, по которым надо пройти подготовку, – это «Загальний модуль» и один из специальных модулей, соответстующих выбранной специализации.

 • avatar
  Тетяна says:

  Блок ІІ, ІІІ пункту 2: ГІП має кваліф. сертиф за цим напрямком робіт

  Пропозиції/рекомендації щодо інженерно-будівельного проектування об’єктів будівництва різних категорій складності сертифікованими інженерами-проектувальниками

  Стосовно об'єктів І-ІІІ класу складності – мені здаеється, що не пройшовши підготовку за модулем МС (механічний опір та стійкість), а саме: ДБН В.1.2-6-2008 «Основні вимоги до будівель і споруд. Механічний опір та стійкість», ДБН В.1.2-2:2006 «Навантаження і впливи», ДБН В.2.6-98:2009 «Бетонні та залізобетонні конструкції», ДБН В.2.6-160:2010 «Сталезалізобетонні конструкції». – як ГІП може контролювати та виконувати проектування будівельних конструкцій??? 

  Згідно Вашої рекомендації маючи будь-який напрямок сертифікату можна виконувати Проекти об'єктів І-ІІІ класу складності. Вам не здається, що все-таки мають бути обмеження??? 

  Адже будівельні конструкції – дуже відповідальна частина

 • avatar
  Даша says:

  Подскажите как можно анулировать сертификат инженера проектировкщика, нужно написать заявление или подскажите пожалуйста телефон с кем можно проконсультироваться.

  Спасибо 

 • avatar
  Андрій Гончаренко says:

  Дайте будь-ласка відповідь, чи потрібні на даний час додаткові дозволи, крім сертифікату виконавця, на виконання проектних робіт в сейсмічній зоні. Раніше, коли діяли ліцензії, кожні п'ять років відповідальні виконавці проходили додаткове навчання, чи потрібно це зараз, якщо да, то де зараз можна пройти навчання за вищеназваним напрямком.

 • avatar
  Александр says:

  Подскажите пожалуйста: экспертиза требует сертификат ГИПа. Существует ли документ, которым регламентируется его обязательность.

 • avatar
  Стоша says:

  Скажіть, будь ласка, вищу освіту якого напрямку та спеціальності треба мати (здобути), щоб стати інженером-проектувальником та отримати сертифікат "Інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму". Дякую.

  • avatar
   Александр Хабенский says:

   Згідно ст. 17 Закону України “Про архітектурну діяльність”, 

   До професійної атестації допускаються громадяни, які: 
   
      здобули вищу  освіту за освітньо-кваліфікаційними рівнями 
   спеціаліста, магістра за напрямом професійної атестації, мають 
   стаж роботи за фахом не менш як три роки; 
   
      не здобули вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем 
   спеціаліст, магістр за напрямом професійної атестації, але мають 
   стаж роботи у сфері містобудування не менш як десять років.
   

   Іншими словами, якщо ваш стаж роботи за відповідним напрямом проф. атестації складає 10 та більше років, ви можете претендувати на отримання кваліфікаційного сертифіката незалежно від наявності вищої освіти за напрямом проф. атестації. Якщо ваш стаж роботи складає від 3-х до 10-и років, ви повинні мати або вищу будівельну освіту, або вищу інженерну освіту (інженер-електрик, інженер-зв’язківець і т.п.)

   • avatar
    Александр says:

    Александр Феликсович
    Для получения сертификата «Інженерно-будівельне проектування у частині безпека життя і здоров’я людини та захист навколишнього природного середовища» (разработка комплекта ОВОС) является ли образованием, соответствующим образовательно-квалификационному уровню диплом Одесского инженерно-строительного института по специальности промышленное и гражданское строительство, квалификация инженер-строитель
    Спасибо

    • avatar
     Александр Хабенский says:

     Однозначно является. Однако необходимо учитывать, что для подтверждения стажа и квалификации по данному направлению необходимо представить подтверждения участия в разработке раздела ОВОС (не менее 4-5 проектов за последние 3 года).

 • avatar
  Руслан says:

  Подскажите сколько стоит обучение для получения сертификата "инженерно-строительное проектирование в части обеспечения безопасности эксплуатации, обеспечения защиты от шума " ? Спасибо.

  • avatar
   Александр Хабенский says:

   Вартість навчання за Загальним модулем та одним із спеціальних модулей:

   інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення механічного опору та стійкості;

   інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму;

   інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення економії енергії;

   інженерно-будівельне проектування у частині виконання інженерних вишукувань;

   інженерно-будівельне проектування у частині технології будівельного виробництва

   складає 7920 грн.

   Вартість навчання за Загальним модулем та спеціальним модулем інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення безпеки життя і здоров’я людини складає 6105 грн.

    

 • avatar
  Руслан says:

  Скажіть, будь ласка, на які я можу претендувати сертифікати отримавши повну вищу освіту за спеціальністю "Автомобільні дороги та аеродроми" та здобувши кваліфікацію інженера-будівельника, маючи при цьому стаж 4 роки в будівницві (з них 2 в проектуванні громадських та житлових будівель і два майстром на лінії)?

 • avatar
  Ирина says:

  Добрый день! Интересует получение сертификата сметчика. Какая стоимость обучения на данный момент? И сколько по времени проходит обучение по общему и по специальному модулю? Спасибо за ответ.

  • avatar
   Александр Хабенский says:

   Обучение по общему модулю проводит ТОВ “Науково-методичний центр “Інжиніринг”. Объем программы – 26 часов (3 дня), стоимость – 4290 грн. Обучение по специальному модулю проводит НВФ Инпроект. Объем программы – 22 часа (3 дня), стоимость – 3600 грн.

 • avatar
  Владимир says:

  Добрый день! Возможны ли какие-то меры воздействия на члена Гильдии проктировщиков в связи с его ,мягко сказать, некорректными действиями, при выплате зарплаты своим сотрудникам?

 • avatar
  Алексей says:

  Здравствуйте.Скажите пожалуйста,нужен ли соответствующий сертификат для проведения проектных работ систем водоочистки?

 • avatar
  Юрий says:

   Скажите, пожалуйста, какие проекты может разрабатывать инженер-проектировщик, получивший сертификат "інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму". Или в каком правовом акте это можно прочитать

 • avatar
  Юрий says:

  Получил сертификат инженера проектировщика в 2012 году.

  Подскажите пожалуйста. он имеет срок годности, его нужно подтверждать по истечению определенного времени? 

   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Лист Мінрегіону щодо проведення навчання для працівників проектних організацій по особливостям роботи в ЄДЕССБ

     На адресу Гільдії проектувальників у будівництві надійшов лист Мінрегіону щодо проведення навчання для працівників проектних організацій по особливостям роботи в ЄДЕССБ. Публікуємо текст листа

     

    

Наказ Мінрегіону щодо питань ціноутворення в будівництві

Набрав чинності наказ Мінрегіону, яким затверджено Порядок застосування кошторисних норм та нормативів з ціноутворення при визначенні вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво, а також Порядок застосування кошторисних норм та нормативів з ціноутворення при визначенні вартості будівництва.

 

Публікуємо текст наказу