Графік роботи

понеділок-п’ятниця
з 9-30 до 18-00,
конт. тел. (044) 294-34-41

Усі телефонні номери (головного офісу Гільдії) поза межами цього списку – є недійсними!

Посада Виконавчий директор
П.І.Б. Коломієць Дмитро Михайлович
Напрямок питань Загальні питання
Телефон (044) 294-34-41

Посада Голова екзаменаційної комісії
П.І.Б. Потіха Володимир Михайлович
Напрямок питань Надання консультацій щодо професійної атестації
Телефон (044) 294-34-41

Посада  
П.І.Б.  
Напрямок питань Прийом документів для проходження професійної атестації
Телефон (044) 294-34-94

Посада Начальник відділу організаційно-технічного забезпечення роботи ААБК з питань професійної атестації інженерів-проектувальників, секретар Атестаційної комісії
П.І.Б. Хмельницька Людмила Леонтіївна
Напрямок питань Прийом документів для проходження професійної атестації, видача кваліфікаційних сертифікатів
Телефон (044) 294-34-41

Посада Юрист
П.І.Б. Зулинська Ірина Вікторівна
Напрямок питань Прийом в члени Гільдії, сплата членських внесків, юридичні питання
Телефон (044) 294-34-41

П.І.Б. Хабенський Олександр Феліксович
Напрямок питань Ведення реєстру атестованих осіб
Телефон (044) 294-34-94

29 Responses to Телефонний довідник

  • avatar
    Людмила says:

    Ответьте, пожалуйста, как еще можно связаться с ПотИхой В.М., если  телефон, указанный на сайте (044-249-35-10) не отвечает?
     
    Заранее благодарна. 

  • avatar
    Анна says:

    Скажите, пожалуйста, какие проекты (разделы) может разрабатывать инженер-проектировщик, получивший сертификат "інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму" ? Или в каком правовом акте это можно прочитать.

  • avatar
    Тарас says:

    Доброго дня.

    Як відомо, за кілька років будівельне проектування в Україні буде повністю переведено на європейські норми.

    Постає питання, чи будуть тоді дійсними сертифікати інженера-будівельника, що отримані сьогодні, чи буде потрібно заново проходити підготовку і тестування? Заздалегідь дякую за відповідь та увагу до мого питання.

    • avatar
      Александр Хабенский says:

      Згідно діючого законодавства, кваліфікаційний сертифікат є безстроковим і видається довічно. При цьому раз на п'ять років власник сертифіката повинен пройти підвищення кваліфікації.

      • Александр Феликсович
        По какому направлению деятельности необходимо пройти повышение квалификации?
        Должен ли это быть «Загальний модуль» или «Забезпечення механічного опору та стікості», или оба модуля. Можно ли рассматривать повыщением квалификации прохождение семинаров (с получением соответствующих документов), к примеру: «Нове у законодавчо-правовій базі будівельної діяльності в Україні. Практичні питання експертизи проектів будівництва», «Забезпечення сучасних нормативних вимог при проектуванні, влаштуванні, обстеженні, підсиленні та експлуатації основ, фундаментів і підземних споруд», «Обстеження промислових, житлових та громадських будівель і споруд з метою їх безпечної та надійної експлуатації. Критерії прийняття рішень та практичні підходи при відновленні експлуатаційних властивостей»
        Спасибо

        • avatar
          Александр Хабенский says:

          Александр!

          Для того, чтобы получить квалификационный сертификат, необходимо пройти подготовку к аттестации по программам, согласованным Минрегионом и Аттестационной архитектурно-строительной комиссией. Перечисленные вами курсы (семинары) таковыми не являются. Модули, по которым надо пройти подготовку, – это «Загальний модуль» и один из специальных модулей, соответстующих выбранной специализации.

  • avatar
    Тетяна says:

    Блок ІІ, ІІІ пункту 2: ГІП має кваліф. сертиф за цим напрямком робіт

    Пропозиції/рекомендації щодо інженерно-будівельного проектування об’єктів будівництва різних категорій складності сертифікованими інженерами-проектувальниками

    Стосовно об'єктів І-ІІІ класу складності – мені здаеється, що не пройшовши підготовку за модулем МС (механічний опір та стійкість), а саме: ДБН В.1.2-6-2008 «Основні вимоги до будівель і споруд. Механічний опір та стійкість», ДБН В.1.2-2:2006 «Навантаження і впливи», ДБН В.2.6-98:2009 «Бетонні та залізобетонні конструкції», ДБН В.2.6-160:2010 «Сталезалізобетонні конструкції». – як ГІП може контролювати та виконувати проектування будівельних конструкцій??? 

    Згідно Вашої рекомендації маючи будь-який напрямок сертифікату можна виконувати Проекти об'єктів І-ІІІ класу складності. Вам не здається, що все-таки мають бути обмеження??? 

    Адже будівельні конструкції – дуже відповідальна частина

  • avatar
    Даша says:

    Подскажите как можно анулировать сертификат инженера проектировкщика, нужно написать заявление или подскажите пожалуйста телефон с кем можно проконсультироваться.

    Спасибо 

  • avatar
    Андрій Гончаренко says:

    Дайте будь-ласка відповідь, чи потрібні на даний час додаткові дозволи, крім сертифікату виконавця, на виконання проектних робіт в сейсмічній зоні. Раніше, коли діяли ліцензії, кожні п'ять років відповідальні виконавці проходили додаткове навчання, чи потрібно це зараз, якщо да, то де зараз можна пройти навчання за вищеназваним напрямком.

  • avatar
    Александр says:

    Подскажите пожалуйста: экспертиза требует сертификат ГИПа. Существует ли документ, которым регламентируется его обязательность.

  • avatar
    Стоша says:

    Скажіть, будь ласка, вищу освіту якого напрямку та спеціальності треба мати (здобути), щоб стати інженером-проектувальником та отримати сертифікат "Інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму". Дякую.

    • avatar
      Александр Хабенский says:

      Згідно ст. 17 Закону України “Про архітектурну діяльність”, 

      До професійної атестації допускаються громадяни, які: 
      
           здобули вищу   освіту  за  освітньо-кваліфікаційними  рівнями 
      спеціаліста,  магістра за напрямом  професійної  атестації,  мають 
      стаж роботи за фахом не менш як три роки; 
      
           не здобули  вищої  освіти  за освітньо-кваліфікаційним рівнем 
      спеціаліст,  магістр за напрямом професійної атестації,  але мають 
      стаж роботи у сфері містобудування не менш як десять років.
      

      Іншими словами, якщо ваш стаж роботи за відповідним напрямом проф. атестації складає 10 та більше років, ви можете претендувати на отримання кваліфікаційного сертифіката незалежно від наявності вищої освіти за напрямом проф. атестації. Якщо ваш стаж роботи складає від 3-х до 10-и років, ви повинні мати або вищу будівельну освіту, або вищу інженерну освіту (інженер-електрик, інженер-зв’язківець і т.п.)

      • avatar
        Александр says:

        Александр Феликсович
        Для получения сертификата «Інженерно-будівельне проектування у частині безпека життя і здоров’я людини та захист навколишнього природного середовища» (разработка комплекта ОВОС) является ли образованием, соответствующим образовательно-квалификационному уровню диплом Одесского инженерно-строительного института по специальности промышленное и гражданское строительство, квалификация инженер-строитель
        Спасибо

        • avatar
          Александр Хабенский says:

          Однозначно является. Однако необходимо учитывать, что для подтверждения стажа и квалификации по данному направлению необходимо представить подтверждения участия в разработке раздела ОВОС (не менее 4-5 проектов за последние 3 года).

  • avatar
    Руслан says:

    Подскажите сколько стоит обучение для получения сертификата "инженерно-строительное проектирование в части обеспечения безопасности эксплуатации, обеспечения защиты от шума " ? Спасибо.

    • avatar
      Александр Хабенский says:

      Вартість навчання за Загальним модулем та одним із спеціальних модулей:

      інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення механічного опору та стійкості;

      інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму;

      інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення економії енергії;

      інженерно-будівельне проектування у частині виконання інженерних вишукувань;

      інженерно-будівельне проектування у частині технології будівельного виробництва

      складає 7920 грн.

      Вартість навчання за Загальним модулем та спеціальним модулем інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення безпеки життя і здоров’я людини складає 6105 грн.

       

  • avatar
    Руслан says:

    Скажіть, будь ласка, на які я можу претендувати сертифікати отримавши повну вищу освіту за спеціальністю "Автомобільні дороги та аеродроми" та здобувши кваліфікацію інженера-будівельника, маючи при цьому стаж 4 роки в будівницві (з них 2 в проектуванні громадських та житлових будівель і два майстром на лінії)?

  • avatar
    Ирина says:

    Добрый день! Интересует получение сертификата сметчика. Какая стоимость обучения на данный момент? И сколько по времени проходит обучение по общему и по специальному модулю? Спасибо за ответ.

    • avatar
      Александр Хабенский says:

      Обучение по общему модулю проводит ТОВ “Науково-методичний центр “Інжиніринг”. Объем программы – 26 часов (3 дня), стоимость – 4290 грн. Обучение по специальному модулю проводит НВФ Инпроект. Объем программы – 22 часа (3 дня), стоимость – 3600 грн.

  • avatar
    Владимир says:

    Добрый день! Возможны ли какие-то меры воздействия на члена Гильдии проктировщиков в связи с его ,мягко сказать, некорректными действиями, при выплате зарплаты своим сотрудникам?

  • avatar
    Алексей says:

    Здравствуйте.Скажите пожалуйста,нужен ли соответствующий сертификат для проведения проектных работ систем водоочистки?

  • avatar
    Юрий says:

     Скажите, пожалуйста, какие проекты может разрабатывать инженер-проектировщик, получивший сертификат "інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму". Или в каком правовом акте это можно прочитать

  • avatar
    Юрий says:

    Получил сертификат инженера проектировщика в 2012 году.

    Подскажите пожалуйста. он имеет срок годности, его нужно подтверждать по истечению определенного времени? 

     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Подовжено повноваження ВГО “Гільдія проектувальників у будівництві” щодо професійної атестації інженерів-проектувальників

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України видало відповідний наказ від 20.03.2019 № 71.

Нарада щодо внесення змін до деяких нормативно-правових актів з питань проведення професійної атестації

13 березня 2019 року в Мінрегіоні під головуванням заступника міністра Льва Парцхаладзе відбулась нарада щодо внесення змін до деяких нормативно-правових актів з питань проведення професійної атестації.
В нараді прийняли участь представники саморегулівних організацій: Спілки архітекторів України, асоціації експертів будівельної галузі, Гільдії технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури, Гільдії проектувальників у будівництві.