Всеукраїнська громадська організація «Гільдія проектувальників у будівництві» (далі – Гільдія, ВУГіП) є громадською організацією заснованою з метою захисту прав і свобод своїх членів – головних інженерів (фахівців) проекту та інших проектувальників (фахівців) у будівництві, задоволення соціальних, економічних, фахових, виробничих та інших законних інтересів вказаних фахівців, підвищення престижу професії та рівня кваліфікації головних інженерів проекту та інших проектувальників у будівництві, сприяння обміну досвідом між ними, впровадження у галузі принципів саморегулювання, розвитку та вдосконаленню нормативно-правових актів, нормативних документів та інших актів в сфері будівництва об’єктів архітектури.
Наказом Мінрегіону України від 30.07.2014 № 208 Гільдію зареєстровано як саморегулівну організацію у сфері архітектурної діяльності за напрямом професійної діяльності інженерів-проектувальників.
Станом на 01.09.2014 ВУГіП забезпечила видачу 10,140 кваліфікаційних сертифікатів інженерів-проектувальників на право виконання робіт з інженерно-будівельного проектування:
– у частині забезпечення механічного опору та стійкості в кількості 2 736 фахівців;
– у частині дотримання вимог пожежної безпеки в кількості 564 фахівців;
– у частині забезпечення безпеки життя і здоров’я людини, захисту навколишнього природного середовища в кількості 391 фахівців;
– у частині забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму в кількості 3 239 фахівців;
– у частині забезпечення економії енергії в кількості 541 фахівців;
– у частині виконання інженерних вишукувань в кількості 440 фахівців;
– у частині технології будівельного виробництва в кількості 451 фахівців;
– у частині кошторисної документації в кількості 1 544 фахівців;
– доріг в кількості 248 фахівців.
У Гільдії ведеться облік сертифікованих фахівців за їх спеціалізацією та по регіонах.
Гільдія має відокремлені підрозділи в усіх регіонах України, які здатні забезпечити проектування об’єктів будівництва різної категорії складності (класів (наслідків) відповідальності), супровід експертизи проектів будівництва тощо.
Крім іншого, ВУГіП може здійснювати комплексне виконання науково-дослідних робіт, проведення інженерно-вишукувальних робіт, розроблення проектно-кошторисної документації для нового будівництва, капітального ремонту, реконструкції, реставрації, переобладнання, здійснення технічного та юридичного супроводу при введенні в експлуатацію «проблемних об’єктів», в тому числі житлових будинків та промислових об’єктів.
Запрошуємо до співпраці державні та інші органи, комерційні структури, громадські об’єднання тощо.
МИ ГАРАНТУЄМО!!!
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО ЗАМОВНИКА,
ВИСОКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РІВЕНЬ ТА ЯКІСТЬ НАДАНИХ ПОСЛУГ (ВИКОНАНИХ РОБІТ),
КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИН ТА ДОСТУПНІ ЦІНИ
Місцезнаходження ВУГіП: м. Київ, вул. М.Кривоноса, 2 А (літ. А1).
E-mail: gildiya.kiev@ukr.net.
Контакти:
Божко Василь Пилипович – 044-249-35-42; 066- 655-75-94;
Хабенський Олександр Феліксович – 044-249-34-30; 096-961-18-40; 050-545-90-03;
Гордов Микола Миколайович – 063-073-75-21; 050-601-00-98;
Коломієць Дмитро Михайлович – 044-249-34-28; 067-976-28-44.
Рубан Юрій Якович – 044-249-34-28; 067-408-12-93
ВП АТЦ НАЕК “Енергоатом” терміново потрібен інженер-кошторисник, досвід робіт з оформленням кошторисів на ремонтні роботи. Зарплата висока офіційна, державне підприємство, бронювання працівників. Контактний телефон 067 536-39-61, начальник відділу капітального будівництва Сергій.
Останніми днями члени СРО ВУГіП, які є сертифікованими інженерами-проектувальниками та мають власні електронні кабінети користувача Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, почали отримувати електронні повідомлення у ці кабінети наступного змісту:
«Вітаємо шановні користувачі!
Інформуємо вас про те, що з 01 листопада 2024 року у разі відсутності відомостей про роботу за фахом понад три роки та підвищення кваліфікації протягом п’яти років програмними засобами електронної системи автоматично буде внесено запис про порушення виконавцем таких вимог з одночасним відображенням на порталі електронної системи запису про припинення дії кваліфікаційного сертифіката, відповідно до статті 17 Закону України «Про архітектурну діяльність».
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 січня 2024 р. № 62 у ЄДЕССБ доступний функціонал Внесення інформації про безстроковість стажу атестованою особою …».
Направлення інженерам-проектувальникам вказаного повідомлення обумовлено вимогами чинного законодавства.
Так, відповідно до частини 17 статті 17 Закону України «Про архітектурну діяльність», строк дії кваліфікаційного сертифіката для осіб, які не мають перерви в роботі за фахом понад три роки та підвищують кваліфікацію відповідно до законодавства не рідше ніж один раз на п’ять років, не обмежується. Відомості про дотримання цих вимог вносяться до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.
За змістом абзаців 1-10 пункту 15 Порядку проведення професійної атестації виконавців робіт (послуг), пов’язаних із створенням обєктів архітектури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. № 554, строк дії кваліфікаційного сертифіката для осіб, які не мають перерви в роботі за фахом понад три роки та підвищують кваліфікацію відповідно до законодавства не рідше ніж один раз на п’ять років, не обмежується. Відомості про дотримання зазначених вимог вносяться до Реєстру будівельної діяльності.
Інформація про відсутність перерви у роботі за фахом строком понад три роки вноситься виконавцем до Реєстру будівельної діяльності через електронний кабінет користувача електронної системи та/або іншу державну інформаційну систему, інтегровану з електронною системою з накладенням електронного підпису.
Перевірка та аналіз інформації про відсутність перерви в роботі здійснюється автоматично програмними засобами електронної системи шляхом порівняння відомостей, що зазначаються виконавцем у повідомленні, з відомостями, що містяться в Реєстрі будівельної діяльності, з наступним підтвердженням такої інформації замовником робіт (послуг) чи роботодавцем відповідного виконавця через електронний кабінет користувача електронної системи.
Інформація про відсутність перерви у роботі за фахом строком понад три роки може подаватися виконавцем до Мінінфраструктури та/або саморегулівної організації через електронний кабінет користувача електронної системи для внесення до Реєстру будівельної діяльності виключно у разі:
– виконання робіт (послуг) щодо об’єктів, подання та отримання документів щодо яких відповідно до законодавства здійснюється в паперовій формі та/або які споруджуються без використання електронної системи;
– внесення інформації щодо осіб, для яких перебіг строку перерви в роботі за фахом на період проходження ними військової служби зупиняється, та осіб, для яких роботою за фахом вважається викладацька та інша діяльність, визначена цим пунктом.
У разі відсутності в Реєстрі будівельної діяльності відомостей про роботу за фахом понад три роки та підвищення кваліфікації протягом п’яти років програмними засобами електронної системи автоматично вноситься запис про порушення виконавцем таких вимог з одночасним відображенням на порталі електронної системи запису про припинення дії кваліфікаційного сертифіката.
У разі перерви у роботі за фахом понад три роки виконавець повинен пройти професійну атестацію в установленому порядку з урахуванням наявної категорії та професійної спеціалізації. При цьому роботою за фахом вважається також викладацька та наукова діяльність, робота в державних органах або органах місцевого самоврядування за умови виконання функцій за напрямом професійної спеціалізації.
Після усунення виконавцем порушення вимоги щодо підвищення кваліфікації не рідше ніж один раз на п’ять років та внесення відповідного запису до Реєстру будівельної діяльності дія кваліфікаційного сертифіката автоматично поновлюється.
Для осіб, які призвані на військову службу, дія кваліфікаційного сертифіката поновлюється після завершення обставин, визначених підпунктом 1 пункту 2-1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. № 554, на підставі інформації, поданої до Мінінфраструктури та/або саморегулівної організації.
Підпунктом 2 пункту 2-1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. № 554 установлено, що для осіб, які призвані на військову службу під час мобілізації відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 р. № 65 «Про загальну мобілізацію», перебіг строку перерви в роботі за фахом та підвищення кваліфікації, визначеного пунктом 15 Порядку проведення професійної атестації виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, затвердженого цією постановою, на період проходження ними військової служби зупиняється.
У зв’язку із наведеним вище, з метою недопущення автоматичного внесення програмними засобами електронної системи відносно Вас запису про порушення вимог статті 17 Закону України «Про архітектурну діяльність» СРО ВУГіП пропонує Вам завчасно пересвідчитись у тому, що:
в електронній системі наявні відомості про Вашу роботу за фахом протягом останніх трьох років і, що станом на 01 листопада 2024 року перерва у часі між останньою Вашою роботою за фахом та цією датою не перевищуватиме три роки;
в електронній системі наявні відомості про Ваше підвищення кваліфікації протягом п’яти років.
Також СРО ВУГіП пропонує Вам і надалі самостійно контролювати дотримання вказаних вище вимог.
Нижче розміщуємо посилання на інструкції щодо внесення інформації про безперервність стажу та підтвердження відомостей про безперервність стажу роботодавцем чи замовником.
Інструкція внесення інформації про безперервність стажу атестованою особою. Інструкція підтвердження відомостей про безперервність стажу (АРМ Заявника/Замовника). Інструкція підтвердження відомостей про безперервність стажу (АРМ Учасника будівництва).
Одночасно повідомляємо, що ВУГіП отримало листа Від Мінінфраструктури, яке вміщує інформацію, аналогічну вищевказаній. Нижче розміщуємо копію листа.
Залишити відповідь