Меню

Графік роботи

понеділок-п’ятниця
з 9-30 до 17-00

Всеукраїнська громадська організація «Гільдія проектувальників у будівництві» (далі – Гільдія, ВУГіП) є громадською організацією заснованою з метою захисту прав і свобод своїх членів – головних інженерів (фахівців) проекту та інших проектувальників (фахівців) у будівництві, задоволення соціальних, економічних, фахових, виробничих та інших законних інтересів вказаних фахівців, підвищення престижу професії та рівня кваліфікації головних інженерів проекту та інших проектувальників у будівництві, сприяння обміну досвідом між ними, впровадження у галузі принципів саморегулювання, розвитку та вдосконаленню нормативно-правових актів, нормативних документів та інших актів в сфері будівництва об’єктів архітектури.

Наказом Мінрегіону України від 30.07.2014 № 208 Гільдію зареєстровано як саморегулівну організацію у сфері архітектурної діяльності за напрямом професійної діяльності інженерів-проектувальників.

Станом на 01.09.2014 ВУГіП забезпечила видачу 10,140 кваліфікаційних сертифікатів інженерів-проектувальників на право виконання робіт з інженерно-будівельного проектування:

– у частині забезпечення механічного опору та стійкості в кількості 2 736 фахівців;

– у частині дотримання вимог пожежної безпеки в кількості 564 фахівців;

– у частині забезпечення безпеки життя і здоров’я людини, захисту навколишнього природного середовища в кількості 391 фахівців;

– у частині забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму в кількості 3 239 фахівців;

– у частині забезпечення економії енергії в кількості 541 фахівців;

– у частині виконання інженерних вишукувань в кількості 440 фахівців;

– у частині технології будівельного виробництва в кількості 451 фахівців;

– у частині кошторисної документації в кількості 1 544 фахівців;

– доріг в кількості 248 фахівців.

У Гільдії ведеться облік сертифікованих фахівців за їх спеціалізацією та по регіонах.

Гільдія має відокремлені підрозділи в усіх регіонах України, які здатні забезпечити проектування об’єктів будівництва різної категорії складності (класів (наслідків) відповідальності), супровід експертизи проектів будівництва тощо.

Крім іншого, ВУГіП може здійснювати комплексне виконання науково-дослідних робіт, проведення інженерно-вишукувальних робіт, розроблення проектно-кошторисної документації для нового будівництва, капітального ремонту, реконструкції, реставрації, переобладнання, здійснення технічного та юридичного супроводу при введенні в експлуатацію «проблемних об’єктів», в тому числі житлових будинків та промислових об’єктів.

Запрошуємо до співпраці державні та інші органи, комерційні структури, громадські об’єднання тощо.

МИ ГАРАНТУЄМО!!!
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО ЗАМОВНИКА,
ВИСОКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РІВЕНЬ ТА ЯКІСТЬ НАДАНИХ ПОСЛУГ (ВИКОНАНИХ РОБІТ),
КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИН ТА ДОСТУПНІ ЦІНИ

 

Місцезнаходження ВУГіП: м. Київ, вул. М.Кривоноса, 2 А (літ. А1).
E-mail: gildiya.kiev@ukr.net.
Контакти:
Божко Василь Пилипович – 044-249-35-42; 066- 655-75-94;
Хабенський Олександр Феліксович – 044-249-34-30; 096-961-18-40; 050-545-90-03;
Гордов Микола Миколайович – 063-073-75-21; 050-601-00-98;
Коломієць Дмитро Михайлович – 044-249-34-28; 067-976-28-44.
Рубан Юрій Якович – 044-249-34-28; 067-408-12-93

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

До відома інженерів-проектувальників!

Листом Міністерства розвитку громад та територій України від 17.12.2024 № 23815/28/10-24 погоджено зміни до Порядку реалізації делегованого повноваження щодо проведення професійної атестації інженерів-проектувальників, які були прийняті рішеннями Правління ВУГіП від 29.11.2024 № 8 та від 11.12.2024 № 9.

СРО ВУГіП звертає увагу на те, що вказані зміни спрямовані на реалізацію вимог постанови Кабінету Міністрів України від 19.01.2024 № 62 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. № 554 і від 23 червня 2021 р. № 681» (далі – Постанова № 681).

Серед іншого, Постанова № 681 регулює питання внесення до Реєстру будівельної діяльності інформації про відсутність у виконавців (інженерів-проектувальників) перерви у роботі за фахом строком понад три.

У новій редакції Порядку реалізації делегованого повноваження щодо проведення професійної атестації інженерів-проектувальників, яку розміщено на цьому вебсайті за посиланням, питанням внесення до Реєстру будівельної діяльності інформації про відсутність перерви у роботі за фахом строком понад три відведені:

  1. стаття 16. Особливості реалізації делегованого повноваження щодо виконавця, строк дії кваліфікаційного сертифіката якого припинено;
  2. стаття 161. Внесення СРО ВУГіП інформації про відсутність перерви у роботі за фахом понад три роки до Реєстру будівельної діяльності;
  3. стаття 162. Особливості перебігу строку перерви в роботі за фахом та підвищення кваліфікації, визначеного пунктом 15 Порядку професійної атестації, на період проходження військової служби виконавцями, які призвані на таку службу під час мобілізації відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 № 65 «Про загальну мобілізацію» (зі змінами).

Форма Інформації про відсутність перерви у роботі за фахом строком понад три роки (Заяви про відсутність перерви у роботі за фахом строком понад три роки) розміщена на цьому вебсайті за посиланням.

Окрему увагу СРО ВУГіП звертає на те, що Інформація про відсутність перерви у роботі за фахом строком понад три роки (Заява про відсутність перерви у роботі за фахом строком понад три роки) може бути подана інженером-проектувальником до СРО ВУГіП з виключних підстав, а саме у разі:

  1. виконання робіт (послуг) щодо об’єктів, подання та отримання документів щодо яких відповідно до законодавства здійснюється в паперовій формі;
  2. виконання робіт (послуг) щодо об’єктів, які споруджуються без використання Єдиної державної електронно системи у сфері будівництва (далі – Електронна система);
  3. віднесення інформації щодо осіб, для яких перебіг строку перерви в роботі за фахом на період проходження ними військової служби зупиняється;
  4. віднесення інформації щодо осіб, для яких роботою за фахом вважається викладацька діяльність за умови виконання функцій за напрямом професійної спеціалізації;
  5. віднесення інформації щодо осіб, для яких роботою за фахом вважається наукова діяльність за умови виконання функцій за напрямом професійної спеціалізації;
  6. віднесення інформації щодо осіб, для яких роботою за фахом вважається робота в державних органах, в органах місцевого самоврядування за умови виконання функцій за напрямом професійної спеціалізації.

Перелік наведених підстав є вичерпним та не підлягає розширеному тлумаченню.

В інших випадках подання інформації про відсутність перерви у роботі за фахом строком понад три роки здійснюється інженером-проектувальником самостійно через електронний кабінет користувача Електронної системи та/або іншу державну інформаційну систему, інтегровану з Електронною системою з накладенням електронного підпису (див. абз. 2 п. 15 Порядку проведення професійної атестації виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2011 № 554 (далі – Порядок № 554).

Перевірка та аналіз інформації про відсутність перерви в роботі здійснюється автоматично програмними засобами електронної системи шляхом порівняння відомостей, що зазначаються виконавцем у повідомленні, з відомостями, що містяться в Реєстрі будівельної діяльності, з наступним підтвердженням такої інформації замовником робіт (послуг) чи роботодавцем відповідного виконавця через електронний кабінет користувача електронної системи (див. абз. 3 п. 15 Порядку № 554).

Враховуючи вищенаведене, СРО ВУГіП просить звернути увагу на вказані зміни та діяти у відповідності із ними.

До уваги інженерів-проектувальників!

ВП АТЦ НАЕК “Енергоатом” терміново потрібен інженер-кошторисник, досвід робіт з оформленням кошторисів на ремонтні роботи. Зарплата висока офіційна, державне підприємство, бронювання працівників. Контактний телефон 067 536-39-61, начальник відділу капітального будівництва Сергій.