Меню

Графік роботи

понеділок-п’ятниця
з 9-30 до 17-00

Саморегулівна організація у сфері архітектурної діяльності всеукраїнська громадська організація «Гільдія проектувальників у будівництві» (далі – ВУГіП, Гільдія) відповідно до Порядку реєстрації саморегулівних організацій у сфері архітектурної діяльності, затвердженого наказом Мінрегіону від 13.05.2014
№ 137 та зареєстрованого у Мін’юсті 29.05.2014 за № 573/25350, стандартом професійної діяльності 3 «Відшкодування збитків, завданих споживачам унаслідок виконання (надання) членами всеукраїнської громадської організації «Гільдія проектувальників у будівництві» робіт (послуг) неналежної якості», прийнятим рішенням Правління ВУГіП від 04.07.2014 № 10, пропонує страховикам протягом двох тижнів з дня оприлюднення цього оголошення на офіційному веб-сайті ВУГіП (www.vugip.org.ua) направити на її адресу свої письмові пропозиції щодо укладення договору страхування правової відповідальності перед третіми особами.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном 249-34-85. Контактна особа: Зулинська Ірина Вікторівна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Прийом документів на обмін сертифікатів, виданих до 01 січня 2016 року

Гільдія проектувальників у будівництві здійснює прийом документів на отримання сертифіката вищої категорії для осіб, які отримали кваліфікаційний сертифікат без зазначення категорії, виданий до 01 січня 2016 р.

Пакет документів на отримання сертифіката вищої категорії виконавець подає особисто. Під час подачі документів виконавець повинен мати на руках паспорт, оригінал диплома та трудової книжки.

У зв’язку із заходами, спрямованими на обмеження розповсюдження пандемії коронавірусу, запис на подачу документів здійснюється через електронну чергу. Відповідний сервіс доступний на нашому сайті. Під час запису виконавець обирає зручний день та час подачі документів.

Детальна інформація розміщена на нашому сайті в розділі Обмін сертифікатів, виданих до 01 січня 2016 р

Лист Мінрегіону щодо проведення навчання для працівників проектних організацій по особливостям роботи в ЄДЕССБ

     На адресу Гільдії проектувальників у будівництві надійшов лист Мінрегіону щодо проведення навчання для працівників проектних організацій по особливостям роботи в ЄДЕССБ. Публікуємо текст листа