Меню

Графік роботи

понеділок-п’ятниця
з 9-30 до 17-00

З былим тлом
Відтепер перегляд інформації став зручніше. Для всіх сторінок додано можливість перегляду змісту на білому фоні.Щоб скористатися цією перевагою, потрібно клацнути двічі лівою кнопкою миші по будь-якій частині змісту сторінки.

Вигляд сторінки за замовчуванням Стандартний вид
Після подвійного кліку лівою кнопкою мищіЗ білим тлом
Щоб прибрати білий фон, повторно клацніть двічі  лівою кнопкою мищіСтандартний вид

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Прийом документів на обмін сертифікатів, виданих до 01 січня 2016 року

Гільдія проектувальників у будівництві здійснює прийом документів на отримання сертифіката вищої категорії для осіб, які отримали кваліфікаційний сертифікат без зазначення категорії, виданий до 01 січня 2016 р.

Пакет документів на отримання сертифіката вищої категорії виконавець подає особисто. Під час подачі документів виконавець повинен мати на руках паспорт, оригінал диплома та трудової книжки.

У зв’язку із заходами, спрямованими на обмеження розповсюдження пандемії коронавірусу, запис на подачу документів здійснюється через електронну чергу. Відповідний сервіс доступний на нашому сайті. Під час запису виконавець обирає зручний день та час подачі документів.

Детальна інформація розміщена на нашому сайті в розділі Обмін сертифікатів, виданих до 01 січня 2016 р

Лист Мінрегіону щодо проведення навчання для працівників проектних організацій по особливостям роботи в ЄДЕССБ

     На адресу Гільдії проектувальників у будівництві надійшов лист Мінрегіону щодо проведення навчання для працівників проектних організацій по особливостям роботи в ЄДЕССБ. Публікуємо текст листа