Графік роботи

понеділок-п’ятниця
з 9-30 до 17-00,
конт. тел. (044) 223-59-98, (094)823-59-98

В будівельній галузі, традиційно, на всіх рівнях склалося враження, що будь – яка оцінка кваліфікації інженера-проектувальника можлива лише за рівнем його професійної підготовки в межах спеціалізації, зазначеної у дипломі, або, як виняток, набутого ним багаторічного досвіду у сфері містобудування. В той час як існуюча система сертифікації передбачає наявність вищої освіти чи багаторічного досвіду роботи за обраною спеціальністю лише, як одну із умов отримання сертифіката виконавця окремих видів робіт за напрямком інженерно – будівельне проектування. Читати далі ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Щодо аудиту безпеки автомобільних доріг

Публікуємо лист ДП "ДерждорНДІ" щодо аудиту безпеки автомобільних доріг

Наказ про затвердження змін до Порядку проведення професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, та її розмірів

Міністерство розвитку громад та територій України видало відповідний наказ від 19.11.2020 № 282.

 

Цим Наказом встановлено, зокрема, що відповідальний виконавець окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури (далі – відповідальний виконавець), вносить плату за проведення професійної атестації перед проведенням іспиту в розмірі 1,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого станом на 01 січня поточного року.

У разі проведення професійної атестації на підставі делегованих повноважень саморегулівними організаціями у сфері архітектурної діяльності вноситься плата до таких організацій у розмірі, визначеному пунктом 2 цього Порядку.

 

Публікуємо текст наказу