Меню

Графік роботи

понеділок-п’ятниця
з 9-30 до 17-00

13-14 липня 2023 року в м. Жешув (Республіка Польща) відбулась робоча зустріч Президента Всеукраїнської громадської організації «Гільдія проектувальників у будівництві» Юрія Рубана із Головою Прикарпатської окружної палати інженерів-будівельників Гжегожем Дубіком.
[Зустріч]

В ході зустрічі сторони висловили спільне бажання щодо співпраці у проведення спільної господарської діяльності у сфері проектування та будівництва, визначили орієнтовні межі майбутнього співробітництва, зокрема:

  • вжиття заходів, спрямованих на взаємне визнання сертифікатів (кваліфікаційних сертифікатів) інженерів (експертів) між Республікою Польща та Україною;
  • проведення спільних семінарів, конференцій, дискусійних зустрічей інженерів (експертів);
  • обмін досвідом між інженерами (експертами) у сферах проектування та будівництва;
  • підтримка діяльності із популяризації професій інженера-проектувальника та інженера-будівельника та інше.

Нижче публікуємо текст Заяви про наміри між Прикарпатською окружною палатою інженерів-будівельників та Всеукраїнською громадською організацією «Гільдія проектувальників у будівництві» українською, польською та англійською мовами.

Заява про наміри між Прикарпатською окружною палатою інженерів-будівельників та Всеукраїнською громадською організацією «Гільдія проектувальників у будівництві

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Архітектурно-будівельний BUSINESS FORUM «Відбудова України. Трансформація та Модернізація»

Шановні колеги!


 05-06 жовтня у КВЦ “Парковий” у Києві, відбудеться  Архітектурно-будівельний BUSINESS FORUM «Відбудова України. Трансформація та Модернізація». Запрошуємо вас узяти участь у заході.

Детальна інформація за посиланнями


https://kbu.org.ua/component/icagenda/arkhitekturno-budivelnyi-forum-vidbudova-krainy-stratehiia-zmin-dlia-arkhitektoriv-developeriv-ta-zabudovnykiv

https://www.business-forum.info/

Інформація щодо чергового засідання гуманітарно-економічного саміту «World For Ukraine».

28-29 вересня 2023 року у G2Arena у Ясенці відбудеться чергове засідання гуманітарно-економічного саміту «World For Ukraine».
Серед представників: голова Підкарпатської палати цивільних інженерів Гжегож Дубік та член Палати та секретар комісії із зовнішнього співробітництва Піотр Чмура. У саміті візьме участь президент Всеукраїнської громадської організації “Гільдія проектувальників у будівництві” Юрій Рубан та член Окружної палати інженерів-будівельників Рафал Потепа.

Детальна інформація – за посиланням https://tiny.pl/cdwqp